čtvrtek 19. listopad 2009
  1.9K Replies
  116.3K Visits
  Subscribe
Ahojte, zakladam tuto novu temu, pre vsetky snazilky a buduce maminky,pretoze prave taketo nieco mi na tomto fore chyba. Stranka, kde by som si pokecala - vymenila nazory a skusenosti s babami, ktore sa snazia otehotniet v anglicku. Takze pokial mas zaujem tak sa pridaj, bude nam spolu veselsie.
asi 14 roky tomu
·
#26072
Katicabogar: na odkazu co nam poslala Gabca tak myslim, ze rikali, ze je to do 6mesicu ditete ale snad jestli jsem dobre pochopila s te reklamy, tak k tomu mas pak pro vetsi dite. Nevim jestli se to sklada ze dvou jakoby kocarku nebo to muzes nejak predelat. My se chceme na ne jit podivat, protoze Gabca rikala, ze jsou lehounky a to by vyhovovalo me protoze budu tahat kocar po shodech do patra, tak abych nebyla stoho kocaru tak vyflusana ;o) a holciny co postylky? Manzel chce takovi kosik na mimi. Nemate nejake zkusenosti nebo nekoho kdo ho ma jestli to je dobre pro mimi? Tak se zatim mejte krasne papapapa
asi 14 roky tomu
·
#26073
Lucianka: ahoj vitame te tu, kdyby jsi chtela nekdy na nas srazek tak jsem koukala kde bydlis. Je to pomerne daleko, ale kdyby ti cestovani nevadilo i kdyz pak z mimi to bude asi slozitejsi, ale trva to k nam 1h 35min od tebe vlakem London Road Guildford na West Hamstead, kde se slejzame. Jestli sem si te nasla dobre tedy ;oD Tak zatim preji hooooodne stesticka a v kolikatem jsi?
asi 14 roky tomu
·
#26074
Ahooj, dekuji moc za radu.. Mne se ty Bugaboo docela libi ale prijdou mi dost predrazeni.. Mne poradila kamoska super holandskou znacku, Mutsy,.. maji jednoduchy moderni design a jsou velice kvalitni.. Cenove trosicku lepsi nez ty Bugaboo.. ale tezko se daji koupit v UK, je par obchodu kde to maji.. na jejich ofiko strankach www.mutsy.nl je seznam obchodu v UK.. Pujdu se na ne taky podivat.. Tak mozna se nekomu taky zalibi :) S postylkami je to dilema :) Ahoooj Katka
asi 14 roky tomu
·
#26076
Ahoj jeste jednou ;oD Pujdete nekdo na tu baby show? My pujdeme jeste s kamoskou asi v patek. Welcome to the Baby Show ExCeL London 19-21 February 2010 www.thebabyshow.co.uk The Baby Show, ExCeL, London, London Venues, exibition Zatim papappa M@T
asi 14 roky tomu
·
#26079
Ahoj Marusko, chtela jsem ti odepsat na mailik,ale nejde mi to,seznam to vyhodnotil jako mozny scam a chce,abych to potvrdila heslem.Problem je,ze to heslo ma pokazdy bud hacky nabo carky a ty na angl.klavesnici nemam.Psala jsi mi vzdy z tohoto mailu nebo i z jineho?Driv jsem problem s odpovedi na mail nemela. JInak jsem teda mrkla na tu yogu,co jsi mi poslala a ctvrtek vecer nemuzu,to mam tu spanelstinu a o vikendu nechci,to mam manzela :-).Ta na East Finchley mozna-pokud to bude u vlaku nebo metra,ikdyz po pravde,v 18:30 jit cvicit se mi moc nechce uz je to docela pozde,ja radeji rano ci pres den.Moc se mi tam ale libi ty free meditace,co tam nabizi,tam bych urcite zasla,co ty?Jinak uz nevim,kdy je ta yoga na Willesden Green,ale co se tyce dojizdeni,tak to neni zas tak nejhorsi-je to hned u metra a jednou za cas bych tam zajet mohla,kdyz to nebude kazdy tyden.Pravidelne asi budu ale chodit na ten Bethnal Green.Chtela bych tam jit poprve ted ve ctvrtek,pridas se??Tak zatim pa pa.Jo a k te baby show,pokud s pindou dopadne vse v poradku,tak tam pujdu na 100%!Pa
asi 14 roky tomu
·
#26082
Ahoj Marky co se tyce emalu tak jsem ti vzdy psala s tohohle, ale seznam to obcas dela protoze bere jen ceske maili. Co ja delam ze si otevru jinou ceskou stranku a okopcim si pismenko s carkou nebo hackem ale je to pakarna, proto jsem si zalozila email na googlu. A co se jogy tyce ;o) byla jsem dnes na Camdenu a bylo to dobre jen trochu zima. A budu asi chodit kazdou sobotu je to rano. Ale rada bych chodila i obcas s tebou. Takze ten ctvrtek bych brala. Musis se rezervovat? Cholciny jinak jsem se chtela zeptat je to trochu trapne mozna, ale muj muz musi na sluzebku v utery a vrati se az v patek rano. Nechtel by jste nektera prijed ke me na nejaky den a noc ? Nechce se mi tu byt cely den sama a pak i v noci ;o( a baby show jdeme v sobotu, tak se tak snad uvidime. Marky hooooodne stesticka jsme s tebou. Preji krasny vecer a cely vikend.
asi 14 roky tomu
·
#26089
Ahoj Marusko, na tu jogu v Bethnal Green se objednavat nemusi,je to drop-in class.Premyslela jsem o tom,jak budes sama doma a jestli by jsi chtela ,tak bych teoreticky mohla prijet ve stredu odpoledne a prespat u tebe do druheho dne a mohly bychom jet spolecne na tu jogu(ctvrtek rano)?Tak zatim pa pa prima nedeli,Marky
asi 14 roky tomu
·
#26091
Ahoj Marky, tak to by bylo naprosto senzacni.To bych byla moc rada, kdyby jsi prijela. Tak si jeste zavolame. Budu se moc tesit. Uvarim neco dobreho a mozna bych mohla i upect nejakou buchtu ;o))) Tak se budu tesit Mejte se vsichni moooooc fain papapapapa
asi 14 roky tomu
·
#26093
Super,ale kdyby jsi opravdu pekla buchtu,tak pockej az na me,pomuzu ti a hlavne se neco priucim,neumim totiz vubec pect.Sice denne varim,ale peceni mi nikdy neslo :-(.Mozna bych mohla vzit i nejaky film na dvd?ak zatim ,pa Marky
asi 14 roky tomu
·
#26095
To zni cim dal tim lip ;oD Dostala jsem novy recept od kamosky, tak to chci zkusit. Pockam na tebe ale neslibuji, ze se neco naucis ;o))), protoze tuhle budu delat poprve ;oD Mam tu nejaka DVD ale pokud mas nejaka dobra tak urcite neco prines.
asi 14 roky tomu
·
#26101
Super, prijela bych az tak kolem 17h,jestli to je ok.Ve stredu uz mi totiz muzou volat vysledky a pokud ano,bylo by to mezi 15-16h,to je kdy jim vysledky faxuje laborator.Samozrejme pokud by byly spatne neprijela bych,ale doufam,ze to bude dobre.Jeste mi to teda neproslo u manzela.Nebude mit nic proti,abych jela na navstevu,ale urcite se mu nebude libit,ze chci prespat mimo domov,tak musim jeste popremyslet,jak to na nej vymyslet :-).Pojedeme pak ve ctvrtek spolu na tu jogu?Vzala bych si veci uz sebou,jen nevim,jestli si musim brat i sportovni boty,v CR jsme vzdy jogu cvicili bosi,ale pak jsi psala,ze tam ,kde jsi byla byla zima,tak nevim.Tak zatim pa pa Marky
asi 14 roky tomu
·
#26110
Dobra. Chapu. Doufam, ze vse bude ok. Jinak na jogu bych sla s tebou. Jinak tady na teb byli vsichni take bosy. Jen si musis prinest svoji karimatku. Ja teda zadnou nemam tak jsem si ji tam musela pujcit.Tady meli i polstare. Jen si vem svetr sebou protoze tam muze byt take trochu zima a nechala jsem si ponozky.Ale v botech asi nemuzes. Nebo je aspon nikdo nemel. Udelame si pekny vecer. Uz se moc tesim a drzim pevne pesti aby vse s malickym dopadlo dobre. Mooooc na tebe myslim. A manzelovi rekni, ze bude mit celou postel pro sebe a nikdo ho nebude v noci budit. To bude super pro neho neeee ;oDDDDDDD
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty