čtvrtek 19. listopad 2009
  1.9K Replies
  116.2K Visits
  Subscribe
Ahojte, zakladam tuto novu temu, pre vsetky snazilky a buduce maminky,pretoze prave taketo nieco mi na tomto fore chyba. Stranka, kde by som si pokecala - vymenila nazory a skusenosti s babami, ktore sa snazia otehotniet v anglicku. Takze pokial mas zaujem tak sa pridaj, bude nam spolu veselsie.
asi 14 roky tomu
·
#26022
Marky je to do prava a dolu az ke kuchari ;o)) kdyby jsi mela problemy cinkni. Jinak uz jsem ve 24 myslim.Tak snad to je normalni. Dnes jdu k doktorce, tak ji to reknu. Tak zatim se mejte krasne a bajecne ve stredu papapapapa
asi 14 roky tomu
·
#26023
Ahoj,je to super,ze se tady nekdo nasel.:)Ja jsem na jihu v Plymouth a dnes uz 21.tyden.:):)Ani nevim,jestli si to uzivam,protoze se z toho tak nejak porad nemuzu vzpamatovat.:) Chtela jsem se zeptat,jestli nahodou nevis o benefitech,na ktere mame narok. Kdyztak diky moc za odpovedi a drzim palce a hlavne at prejde ta nevolnost.:):)
asi 14 roky tomu
·
#26024
Marusko diky,drzim palecky u doktora,dej vedet,zda je vse ok. Jinak me dnes volali 1.vysledky z plodovky a zatim mi jen potvrdily,ze to nejsou ty 3 nejcastejsi syndromy a kdyz jsem se ptala na na ty pohlavni chromozomy,tak pry zatim zkontrolovali jen X a to je v poradku,to ale bylo i posledne.Problem nasli na Y a to budou teprve zjistovat,takze zase cekat,min. 2 tydny.Tak to je zatim vse,pa tesim se ve stredu,Marky
asi 14 roky tomu
·
#26025
Marky: tak to jsou dobre zpravy, ze vyloucili ty nejcatejsi a nejhorsi syndromy. Ja pevne verim, ze to bude v poradku. Citis ho tam smudlika je tam a je zdravi. Jinak vse je v poradku. Byla jsem jen na pravidelne prohlidce. A vse je ok. MI24D: co se tyka benefitu, tak tady na pohybech se to uz nekolikrat probiralo jen staci trochu zalistovat do historie. Jen co ja vim, ale zatim jsem o ne nepozadala. Tak ja budu zadat o prispevky z cech 28tydnu 7500 myslim a po tri roky 3800 protoze jsem nepracovala posledni rok. Ale pokud pracujes tak mas narok na vic a uz pred porodem. Take budu zadat o porodne v cechach coz je 13000. Na to mas narok kdyz mas obcanstvi ceske a trvali pobyt v CR. Zatim o jinych prispevcich nevim a tady v Anglii bych mela mit take na neco narok, ale to ma nastarosti zjistit manzel, takze to chvili potrva ;oDD Jinak uz jsem si i zjistila obcanstvi ditete muze mit dvoje. Vyplnila jsem zadost v CR a az se detatko narodi, tak jen moje maminka zajde s prelozenym RL ditete na matriku a tam uz bude pro ni pripraven formular, ktery uz jsem vyplnila a plna moc pro maminku, ze to muze vyridit a mimi bude mit i ceske obcanstvi a pak hned muzu zazadat o ty pridavky nebo jak se jim to nadava.;o)) kdyz zjistim vice dam vedet. MI24D zucastnis se sraziku ve stredu v 17h v Ceskoslovenske rest. na West Hamsteadu? Zatim se mejte vsichni krasne a bajecne papapapapapa a tesim se moc. Rada bych chtela chodit plavat nebo na jogu ale nechci chodit sama nenasel by se nekdo z Vas kdo by me chtel doprovazet ? ;DD
asi 14 roky tomu
·
#26026
Marusko: ja taky chci chodit na tehu jogu,tehle tyden jeste nesmim,ale zacnu od pristiho.Mam teda dvd doma,takze budu cvicit doma,ale chtela bych alespon 1-2x chodit nekam ven.Tehu jogu cvici na Bethnal Green(kousek od metra),kam by jsi chtela chodit ty?Na ten Bethnal bych chodila ctvrtky rano.Jsem rada,ze je u tebe vse v poradku.Tak ahojky,Marky P.S.Zase mi napsala tvoje maminka,je moc hodna a hodne mi to pomaha :-),pa
asi 14 roky tomu
·
#26028
Marky: tak jsem koukala na mapu a melo by to zabrat pul hodky na Benthnal green, tak bychom to mohli zkusit. Ja myslela, ze bych chodila tady je taky jedna joga, ale nevim presne kde jeste jsem tam nevolala nasla jsem si inzerat na shopu joga pro tehu v okoli finchley ale nevim kde. A kolik to tam stoji? Tak se zitra jeste domluvime. Jinak mi mamca rikala, ze na tebe delala nejake ty jeji konstelace a ze tam nevidi nic spatneho. A ze bude pokracovat, aby to bylo dobre. Tak doufam, ze na tom opravdu neco je a vse bude dobre. Tak se mejte krasne papapapapa
asi 14 roky tomu
·
#26030
M@T : diky moc za rady,ja uz hledala nekolik dni ve starsich prispevcich,ale vzdala jsem to.:)Radsi jsem si dnes zasla na pracak,absolvovala 35 minutovy telefonat a snad to vyjde.:):):) Nechapu ted,co mam vyplnit za zadost pro CR,protoze samozrejme chci,aby to male skvrne melo jak anglicke,tak ceske obcanstvi.Budu se na to muset vic informovat,dyt kveten uz je za chvili.:):)A to si stezuju,ze se doma nudim a nemam co delat.:):):):):):) Jinak v Londyne nebydlim,takze bohuzel na srazek nebo co to mate se nedostanu,ale snad nekdy casem se tam za vama podivam.;) Tak se mejte krasne! Martina
asi 14 roky tomu
·
#26047
AHoj vsem srazek byl super moc pekne jsem se bavila a uz se tesim na dalsi. Jinak jsem nasla tady na pohybech nejakou divcinu, ktera take dela srazky ale jak to tak vypada uz maminek s detmi mrknete na to co napsala Ahoj Katka ,ja sice niesom zo severneho Londyna ale organizujem stretavacie akcie pre slovensko-ceske rodiny jedna maskarny ples bude 28 februara od 14 30 do 17 30 vo Woking -Surrey,takze ak si mobilna vezmi rodinu a dojdite urcite sa s niekym zoznamis chodia k nam maminy z celeho Londyna:-) Tak zatim preji krasny den papspapapa
asi 14 roky tomu
·
#26049
Ahoj holky, srazek byl opravdu bezva, moc jsem si to uzila. Vubec se mi od vas nechce. Jeste jednou moc dekuju za pranicko, s pritelem jsme se shodli, ze to je nejhezci prani, ktere jsme kdy videli. Marketko, o tu hracku pro miminko jsme se vecer poprali :-) Marusko, to je bezva, ze se tady poradaji akce pro ceskoslovenske deti, to tady budete mit super komunitu maminek :-) Jsem opravdu moc rada, ze jsem vas vsechny poznala. Zase vas uvidim asi az s miminkama uz ted se moc tesim. Mejte se moc fajn. Gabina
asi 14 roky tomu
·
#26052
jeste vam posilam nejake odkazy na ty kocarky v John Lewis na Oxford St.jich maj hodne, kdyby jste se na ne chtely podivat, kdyz si reknete, tak vam je i predvedou http://www.youtube.com/watch?v=YkWpPPdFxxo TOHLE JE TEN MENSI; http://www.youtube.com/watch?v=pUjUFpkecXk http://www.youtube.com/watch?v=U4qSKwv-l34 http://www.peppermint.co.uk/nursery_department/shop-by-brand/bugaboo.html www.bugaboo.com/home www.mothercare.com/bugaboo http://www.johnlewis.com/4615/Product.aspx
asi 14 roky tomu
·
#26054
Ahoj dievcata, Pripajam sa k tehulam a buducim maminam.. Ja som teda este so vsetkym na zaciatku (7 tyzden) a len dnes som mala prvy meeting s midwife. Ten system tu ma udivuje, absolutne nic mi neporadila a nevysvetlila ake vsetky testy ma cakaju a necakaju.. ale ja som taky samostudent takze si to zistim aj bez nich.. Citala som o vasich schodzkach.. urcite by som sa rada jednej zucastnila.. Akurat pracujem do 6pm a taktiez mam skolu takze je to so mnou trochu tazke.. keby ste robili nieco cez vikend tak by som skor mohla.. Ale uvidime podla najblizsej schodzky.. tak zatial..pozdravujem vsetky Katka
asi 14 roky tomu
·
#26056
Ahoj maminy,srazik byl opravdu vydareny a moc rada jsem vas videla,jenom je mi moc lito,ze nas Gabi opousti-my 2 se ale uvidime v CR,vid?Mej se tam Gabinko co nejlepe a kdyz ti tam bude smutno nebo cokoliv,nezapomen na nas tety tady z webu.Diky za ten odkaz na kocarky!! Marusko,tak jsem zjistovala tu jogu a ta na Bethnal Green hned u metra je za 12£/class www.yogaplace.co.uk .Dobre je,ze to je drop in class.A pak nejblize k tobe je www.yogabalance.co.uk,ta je na Wilsden Green(v tech ostatnich destinacich ji zrusili) a tam v pondeli zacina 6ti tydenni kurz/80£,kazde pondeli od 18h a nebo je mozne,pouze pokud budou mit misto platit jen jednotlive class za 15£/class.No a jeste jedna je u metra Archway za 16£/class,ale nevim kdy,zatim jsem se nedovolala.Telefon na ne je 02072816760.Ja osobne bych chtela chodit na ten Bethnal Green s tim,ze muzu obcas zajit s tebou nekam,kam to bude pro tebe nejlepsi. Tak pa pa ,Marky
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty