čtvrtek 19. listopad 2009
  1.9K Replies
  116.2K Visits
  Subscribe
Ahojte, zakladam tuto novu temu, pre vsetky snazilky a buduce maminky,pretoze prave taketo nieco mi na tomto fore chyba. Stranka, kde by som si pokecala - vymenila nazory a skusenosti s babami, ktore sa snazia otehotniet v anglicku. Takze pokial mas zaujem tak sa pridaj, bude nam spolu veselsie.
asi 14 roky tomu
·
#26006
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla z nedostatku casu, ted se dozvitam prijemne novinky :-) Marketko; moc gratuluju k chlapeckovi. Dekuji Ti mockrat, za zrizeni sraziku a obetovani dne kdy zrovna neco mas. Jsi zlata. Moc si preju, aby jsi nam na sraziku rekla, ze uz mas vysledky a ze je chlapecek v poradku. Je fajn, ze se zase sejdem v CZ restauraci, uz se tesim, ze si dam zase nejakou poradnou ceskou bastu. Marusko; to musela byt silena cesta, hlavne, ze jste v poradku dorazili. My jsme se nakonec rozhodli jet do Cech vlakem,tak doufam, ze neuvizne v tunelu a nebudu muset jit treba 10 mil pesky s kufrem. Je to tady sila s tim snehem, trosinku nasnezi a zastavi se zivot. To je bezva, ze jeste beres kamaradku :-) Luci; gratuluju k chlapeckovi, uplne chapu tvuj pocit, pamatuju se kdyz mi rekli, ze budeme mit holcicku, ja byla celou dobu presvedcena, ze to bude kluk, taky jsem byla prekvapena a pak moc stastna, ze to vim a hrozne rychle jsem si na ten pocit zvykla. Marcelo; to je fajn, ze se k nam tentokrat pridas. Hani, snad ta Zabca pujde taky, aby s tebou drzela partu. Moc se tesim, az se zase sejdeme. Pujdeme teda ve stredu nebo v nedeli? Na kolikatou to vidite?
asi 14 roky tomu
·
#26007
Mam to teda booknout na 17:00 ve stredu ? pro 8? Gabi: nastesti ta cesta nebyla tak hrozna. Ale byl to trochu stres. Meli jsme letet uz ve stredu, ale zrusili let, tak jsme si koupili letenky na ctvrtek rano a nakonec i ten let zrusili, tak jsme se vydali na letiste, ze kdyztak poletime do Francie a odtamtud vlakem.Nakonec jsme splasili posledni dve letenky do Liverpoolu.Letelo to na cas a ani jsme na letisti dlouho necekali, takze to bylo dobre a z Liverpoolu nam hned jel vlak takze ani tam jsme necekali.No a v Londyne dvouma autobusama, tam jsme trochu cekali a museli se premistit ze stanice na bus a z dalsiho busu na bus s dvouma kuframa.Ale ja jsem je netahala to muj manzel chudak docela si dal.Zrovna jsme tahli z cech plno darecku a spousty obleceni a veci po mem synovci, takze tezke jako blazen. Ale udelali jsme dobre, protoze. V patek zacalo snezit i v CR a tady koukam snezeni pokracuje a letiste jsou zavrena a co jsem se doslechla tak i vlak z francie byl zruseny a vypada, ze omezily lety z Cech take, takze by jsme se domu nedostali drive az mozna za tyden.Tak je prijemne byt doma v teple ;o)) V pondeli jdu k midlwife na beznou prohlidku, tak jsem zvedava co tam budou semnou delat. Tak se vsichni mejte krasne a bajecne a jak date povel jdu to rezervnout. Zatim papapapapapapa
asi 14 roky tomu
·
#26008
Ahoj Gabi,moc dekuju za zpravicku,taky doufam,ze uz snad neco budu vedet.Zacala jsem citit prvni pohyby,alespon myslim-kdy jste holky zacaly citit pohyby? Marusko,myslim,ze to muzes buknout,ale radeji o 1-2 mistecka vic,kdyby se jeste holciny pridaly.Pridaly se k nam jeste preci zatim jen na stranky 2 tehulky,tak snad se jeste ozvou?? Tak hezky zbytek vikendu,pa pa Marky :cheer:
asi 14 roky tomu
·
#26010
Dobra buknu pro 10. Od peti oteviraji tak i kdyby nas bylo vice tak se snad mistecko najde. Jinak ja jsem se bala, ze pohyby stale necitim a nakonec jsem je zacala citit a po 20 tydnu. A ted uz je citim docela casto a nekdy tam snad dela kotrmelce nebo co.Protoze muzu i videt jak se mi cele bricho zatrese ;o)
asi 14 roky tomu
·
#26011
To je fajn Marusko, ze to zarezervujes. Uz se moc tesim. Market; ja jsem zacala citit trochu pohyby tak kolem 21 tydnu. Zato ted, kolikrat se az divim jak se tam muze takle mrskat.
asi 14 roky tomu
·
#26013
Ahojte. Aj aj som zacala citit pohyby okolo 20.tyzdna. Maruska, super ze pride aj tvoja kamoska, co ma uz baby.
asi 14 roky tomu
·
#26014
No ja jsem sice teprve 17tyden,ale myslim,ze to pohyby jsou ,ikdyz to je jen 1-2x denne a jen kdyz jsem uplne v klidu.Podle knizek pohyby uz tak od toho 17tydne muzes citit.Je to krasny pocit,tak nejak vic si tim uvedomuju,ze tam ten clovicek doopravdy je a o to vic verim,ze vse bude v poradku,jinak by to proste bylo moc krute... Tak holciny,na vsechny se tesim a pa ve stredu,uz ted premyslim,co si dam..:-))pa a prima zbytek nedele
asi 14 roky tomu
·
#26015
Marky: Jojo uz od 17 tydne to my rikala i doktorka a nekdo to citi i driv ale to je vyjimka. Kolem tech 20 uz to budes citit hodne znatelne. Ja ted zacinam mit problemy ze spanim nevim v jake poloze a jak spat. V chytrich knizkach rikaji, na zadech neni dobre spat uplne rovne, ze detatko nema prisun kysliku, tak jedine z hodne polstarema pod hlavou a zady skoro do polosedu. A nebo na boku s jednim polstarem pod hlavou a a polstari pod nohama. Tak to je opravdu super. Dnes v noci jsem to vyzkousela a kdyz jsem se chtela otocit na bok, tak jsem zacala presouvat polstare od hlavy dolu k noham no nez jsem ten proces udelala tak jsem zbudila i manzela a nakonec se mi to tak nelibylo tak jsem zase zacala presouvat polstare pod hlavu no zajimava noc vam povim.Zato se mi docela dobre spi behem dne v sede super.;o)
asi 14 roky tomu
·
#26016
Maruska, ja mam presne ten isty problem. Je to cela veda otocit sa na druhy bok. Tiez sa pritom vzdy zobudim. K tym pohybom. Ja som pred 20. tyzdnom citila to co v knizkach volaju pocit motylich kridel..
asi 14 roky tomu
·
#26017
Marusko,ja vim,ze asi nejspis budu pozdeji rada vzpominat na dobu,kdy jsem jeste nic necitila a mela male brisko :laugh: Ted mam ale zatim jeste pokazde radost z toho,kdyz pindu citim,je to pro me nove a brisko mi zatim pripada spis male.S temi polstari mas pravdu,po 20tt se nema spat rovne na zadech.Me ted Ladyho mamka usila 2 obrovske polstare,tak uz si zvykam na polo-leh,polo-sed a docela mi to vyhovuje :-).Spim jako nemluvne,ale to nejspis proto,ze me jeste nikdo zevnitr nebudi :-).A co ty tve nevolnosti,uz to preslo?Pa Shany
asi 14 roky tomu
·
#26020
Marky to te naprosto chapu. Byla jsem stejna, hrozne jsem se tesila na pohyby a kdyz jsem neco malo citila tak jsem stoho byla uvytrzeni a chtela jsem vic ;D i ted se s pohybu tesim. Jen je desny kdyz zacne kopat do plneho mechyre to vzdy mam co delat abych se nepo...;D ono to obcas i docela zaboli.Jinak nevolnosti zaplat banbuch uz nemam. Jen se mi ted prozmenu porad chce krkat a pali me zaha po jidle a mam porad zvlastni pocit v zaludku jako bych mela neco na puli ceste nebo takove obepnute bricho nevim zvlastni pocit a docela neprijemnej. Mam male bricho ale je docela tezke valim se jak panimama ;D ja v 17 t jeste mela take takove malinke brisko skoro nebylo videt i ted je stale jeste takove male ale uz jde lepe videt. Stale se prohlizim v zrcadle hrozne mam rada jak to brisko roste a predstavuji si jak je tam ten smudlik malej ;D trochu nemoc co? ;DD Marcelo me ani tak nebudi ze spani malej pohybama jako spis me z nejakeho duvodu boli v noci bricho a tvrdne a to tvrdnuti obcas docela boli a pak se mi chce zvracet. No nevim jak na to abych pohodlne spala, ale snad budu spat na gauci v sede tam se mi spis zatim mozna nejlepe. Jinak pocit motylku vubec nechapu. To ja spis citila jak kdyz mam hlad a jdou mi jakoby bublinky v brise.Nebo tak neco ;D Jinak jsem to bukla na 17 ve stredu pro 10. Na jmeno Perez. Kdyz by nekdo z Vas prisel drive nez ja. Tak se mejte krasne bajecne a budu se moooc tesit papa
asi 14 roky tomu
·
#26021
Ahoj Marusko,to tvrdnuti bricha je pry procvicovani delohy na porod.je to celkem bezne,ale u tebe je to trochu brzo,v kolikatem si vlastne tydnu?Jinak doktori na to doporucuji obycejny horcik(magnezium).Ma se brat bud 1tbl 3x denne nebo 2x 2tbl.Horcik nema zadne vedlejsi ucinky a v tehotenstvi se hodne doporucuje jako bezpecny vitamin pri nervozite,nespavosti,krecich a bolestech spojenych se svalstvem(deloha),protoze relaxuje svaly.Jo,ale od 36tt se uz brat nema,aby se pak pri porodu mohla deloha spravne stahovat(horcik mirni delozni stahy).Jinak jsem rada,ze uz netrpis temi hroznymi nevolnostmi a budes se moci s nami poradne nadlabnout : -).Tak pa pa vsem ve stredu,Marky. Ju jeste,kdyz vylezu z toho vlaku(prijedu stejne jak minule),bylo to doprava nebo doleva??Pa
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty