čtvrtek 19. listopad 2009
  1.9K Replies
  116.2K Visits
  Subscribe
Ahojte, zakladam tuto novu temu, pre vsetky snazilky a buduce maminky,pretoze prave taketo nieco mi na tomto fore chyba. Stranka, kde by som si pokecala - vymenila nazory a skusenosti s babami, ktore sa snazia otehotniet v anglicku. Takze pokial mas zaujem tak sa pridaj, bude nam spolu veselsie.
asi 14 roky tomu
·
#26057
Ahoj Katko,vitame te mezi nami.Jo,jo tady je pece o tehotne trochu jina nez doma.Zalezi take na tom v jake oblasti Londyna bydlis,ale nejspis te ceka kombinovany test na vyvojove vady v 11-13tt(sijove projasneni miminka na UTZ a krevni testy),kde vypocitaji jake je riziko postizeni.Kdyz jim vyjde nizke,tak to nejspis pujdes az na velky UTZ ve 20tt,takzvany anomaly scan.Kdyby kombi test vysel spatne,doporuci ti bud biopsii placenty nebo odber plodove vody,aby meli jistotu(v tomto pripade bych se rozhodla pro plodovou vodu,je to setrnejsi zakrok).No a pak te nejspis ceka krevni test na cukr (glukoza) a tak kazdy mesic kontrola u midwife,ktera ti ale jenom kontroluje moc a tlak.Pokud nebudes mit nejake problemy,jsou to myslim jedine testy,na ktere tu posilaji. Kdyby jsi potrebovala cokoliv vedet,tak se ozvi.Jinak srazik jsme meli vcera,tak dalsi bude urcite do mesice,tak doufam,ze se pozname.Hodne stesti a hlavne pohodove tehu,Marky
asi 14 roky tomu
·
#26060
Ahoj Marky, diky moc za rady. Na ten kombinovany test jsem uz dostala pozvanku. Tak uvidime. U nas se dela Triple Test tak ted nevim jestli je to same jako Combi test. Dali mi cislo nejakou skupinu midwife. Musim si to jeste prostudovat a zavolat jim. Urcite se budu tesit na dalsi organizovane setkani :) Tak zatim Katka
asi 14 roky tomu
·
#26061
www.peppermint.co.uk/nursery_department/shop-by-brand/bugaboo.html www.bugaboo.com/home www.mothercare.com/bugaboo www.johnlewis.com/4615/Product.aspx
asi 14 roky tomu
·
#26062
Ahoj Katko,triple test je trochu jiny a hlavne se dela pozdeji.Ten tu nejspis nedelaji,coz je ale dobre,protoze je o tomhle testu znamo,ze vychazi velmi casto falesne positivne a maminy jsou pak zbytecne vystraseny.Ten kombi test je mnohem presnejsi. JInak midwife by ti mela dal papir,kde je napsano,co te vse v kterem tydnu ceka.Ale nejdulezitejsi je ten kombi test a velky scan a na ten urcite pujdes.Tak preju moc moc stesticka a hlavne at je vse v pohode.Ja k to jinak snasis-ranni nevolnosti atd??A odkud jsi z Londyna?Pa Marky
asi 14 roky tomu
·
#26063
Aha, tak to jsem nevedela.. Ja mam gynekolozku na Slovensku kde budu taky rodit, takze budu vse konzultovat i s ni.. NHS systemu moc neverim :)).. PLanuju ze na konci 7meho mesice odejdu na SK a budu se dal v klidu pripravovat na porod :) Zatim teda nastesti nemam vubec zadne nevolnosti.. Malinko se mi obcas zvedne zaludek kdyz nejsem napapana,takze to vezmu prvni pomoc-banan a je to pryc :).. Uvidime jak to pujde dal.. Doufam ze se to nezhorsi. Nejhorsi je cestovani MHD a ruzne pachy v nem :) hehe.. Ja bydlim na hranici Enfieldu a Edmontonu v Severnim Londyne.. Je to na A406 a pracuji v centru..
asi 14 roky tomu
·
#26064
ahojte dievcata. diky za vcerajsok, bolo to fajn. rada som vas spoznala a snad sa vidime coskoro :) inak, aj my mame kocik bugaboo, myslim ze je to super volba. a navyse je velmi stylovy :)
asi 14 roky tomu
·
#26065
Ahoj Marcela, prosim ta, aky mas typ toho Bogaboo? Mne sa zda ze su strasne uzke.. Hlavne tie buggies nie? Ze z toho to male strasne rychlo vyrastie.. No neviem, mozno sa mylim :) .. Ja neviem nic najst co by mi vyhovovalo.. Katka
asi 14 roky tomu
·
#26066
My mame Bugaboo Cameleon. Myslim ze aj Gabi spominala, ze ma ten. Aj mne sa ako hlboky kocik zdal najprv dost uzsky. Ale ked nam v obchode predviedli ine znacky, zistili sme ze je to viac-menej opticky klam. Navyse dieta je v tej vanicke iba prvych 6 mesiacov. Ako bugina sa mi zda idealny. Su tam aj ine veci, ktore u nas zavazili. Je lahky a super sa ovlada..
asi 14 roky tomu
·
#26067
Dakujem. Ochekujem si ho :)
asi 14 roky tomu
·
#26068
Ahojte tehulky, dakujem za vcerajsie super stretko.Som velmi rada, ze sme sa opat videli.Urcite to musime zopakovat. Tak ako som slubila, ta The Baby Show sa kona od 19.do 21.februara, viac informacii na thebabyshow.co.uk Idem sa aj ja pozriet na tu Bugaboo stranku a uvidim. Zatial pa
asi 14 roky tomu
·
#26069
Ahojte holky, tak jsem objevila pro me nove forum, moc rada bych poznala nejakou tehulku v okoli Guildford.Ja jsem sice skoro uz na konci, ale bylo by to fajne tu mit nekoho s mimcem na pokec. Tak zatim a at vam to utika Lucka
asi 14 roky tomu
·
#26071
Marky: ja bych zkusila tu na Bethnal Green. Tak az budes moct jit, tak se k tobe pripojim. Jsem tam vcera zapomela zavolat, ale dnes urcite cinknu. Tak ti pak dam vedet na tu co jsem ja nasla. Wilsden Green je velice kousek odemne, ale pro tebe to bude o dost dal nez pro me jet za tebou na bethnal. Tak zatim papapa
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty