čtvrtek 19. listopad 2009
  1.9K Replies
  116.4K Visits
  Subscribe
Ahojte, zakladam tuto novu temu, pre vsetky snazilky a buduce maminky,pretoze prave taketo nieco mi na tomto fore chyba. Stranka, kde by som si pokecala - vymenila nazory a skusenosti s babami, ktore sa snazia otehotniet v anglicku. Takze pokial mas zaujem tak sa pridaj, bude nam spolu veselsie.
asi 12 roky tomu
·
#38618
diky moc !!
asi 12 roky tomu
·
#38617
MARKY: tu je ten link : http://www.gbss.org.uk/content.php?section_id=3&sub_id=2&content=Testing%20For%20All inak som s nimi aj telefonovala ked mi prisli vysledky a zlati vsetko mi povysvetlovali a aj my poslali taku prirucku kde je vsetko o streptkokovi napisane..tak ma to upokojilo.. ze je to normalne, tak uz nestresujem
asi 12 roky tomu
·
#38616
Jani,muzes sem hodit odkaz,kde jsi objednala ten kit??To je super,ze se to da sehnat,ja si test u midwife vylhala tak,ze jsem ji rekla,ze jsem byla v CR v kontaktu s kamaradkou,tehulkou,co toho streptokoka mela-a udelali mi ho,pa a at je vse v poradku,preju rychly,bezroblemovy porod,Marky
asi 12 roky tomu
·
#38615
ahojky to jsou super vysledky!!!Velmi nizke riziko,jistotu nemas nikdy,ale 1:1400 je mizive riziko.Jen pro uklidneni,ja mela riziko 1:13-tedy obrovske,nasledovaly 2 mesice sileneho cekani na dalsi vysledky testu....a mame doma zdraveho,uzasneho chlapecka :-)))pa a at je vse v naprostem poradku az do konce!!!!
asi 12 roky tomu
·
#38613
Skarbienek,Ahojky dnes me prisli vysledky z NHS ,z Down's screening test a Mám lower risk 1:1400 je to dobry nebo spatny.Děkuji moc za odpoved
asi 12 roky tomu
·
#38612
TO CHYTRA: dakujem za link, ma to ukludnilo ;) aj som sa rozpravala s dalsou kamoskou co to mala a ze to je normalne ze kazda 4. tehula to ma, ze sa len antibiotika davju pri porode aby to male nechytilo.. TO Skarbienek: No ja som si sama spravila ten test sukromne.lebo totiz na sr ho robia rutine medzi 35-37. tyzdnom, no a tu ho tiez kedysi robili ale uz nerobia. tak som si na nete nasla stranky co sa tomu venuju a objednala kit odtial, spravila vyter a poslala do laborky a prisli mi vysledky. som rada ze som si to spravila a zistila lebo aspon viem ze potrebujem antibiotika pri porode. takto keby som to nevedela tak clovek nikdy nevie co by sa mohlo stat, lebo na jednej strane moze to babo chytit ked prechadza porodnymi kanalmi ale aj nemusi..tak som rada ze som to zistila :) ..midwife som sa bavila este pred vysledkami tak tiez mi vravela ze to sa nepreliecuje pred porodom ,lebo toa aj tak nema vyznam, moze sa ti to vratit a plod to neohrozuje pokial toho streptokoka nemas aj v moci. tak sa davaju len pri porode antibiotika.. No ja uz tiez trosku mam strach z porodu..ale radsej si to nepripustam a snazim sa mysliet pozitivne..vsak po vianociach ma to moze kedykolvek chytit :woohoo:
asi 12 roky tomu
·
#38611
Janula [url=http://www.emimino.cz/diskuse/streptokok-v-37tt-15300/]tady[/url] jedna diskuse o streptokokovi. urcite neprijemna komplikace, ale i tak by to melo byt OK
asi 12 roky tomu
·
#38610
Ahojky,tak ti gratuluji,to uteklo vid?Držím ti palecky a přeji ti hezke Svatky Vanocni.No u me zatím dobry Ja jdu na další ultrazvuk az 30.1. A snad bude vse v pořádku.tak pa a ozvi se nám 
asi 12 roky tomu
·
#38603
Janula 82: Ojajaj, tak s tim neporadim :-( Co ti na to rekl GP nebo Midwife? A jak ses k tomu testu vubec dostala, jestli se muzu zeptat? Jinak zdravim i ostatni. Jsem uz v 8 mesici, 31-32 tyden. To to leti, co? :-) Zitra se stehujeme do noveho bytu a konecne zacinat hnizdit :-) A taky uz zacinam mit nervy z porodu, i z toho hlavne, co bude potom - jak to vsechno budu zvladat :-) Ale tak snad jsou tyhle obavy normalni ..
asi 12 roky tomu
·
#38602
ahojte dievcata.. nemala nahodou niektora ked bola tehotna pozitivny test na streptokoka skupiny B? :huh: lebo mne prisli vysledky a bohuzial test vysiel pozitivny :( viem ze by mi mali podavat antibiotika intravenozne pocas porodu, aby sa zabranilo prenosu infekcie na drobceka, ale aj tak sa velmi o neho bojim :( a zvlast ked clovek zacne googlit, tak sa tam rozne clanky docita, no radsej som to vypla...ale aj tak stale omyslam a mam strach :(
asi 12 roky tomu
·
#38423
Ahoj Hanko, Hainault...to je nejak uplne u Londyna,ne? Me taky pripada, ze obzvlaste cekanim v cekarne na midwife stravim asi nejvic casu a pak jsem odbavena raz/dva ani nevim jak...:-) Jee no to sis uzila s vyvolavanym porodem a pak cisar...alespon je to zdarne za tebou! Cekame holcicku, je to snad skoro na 100 pro, jen musime vybrat nejake jmeno, ktere se vyskytuje jak v Cechach, tak tady a da se jednoduse vyslovit pro vsechno pribuzenstvo...:-) B Chytra: ono je to opravdu asi o tom, na koho narazis, mluvi se hodne o tom, jak jsou midwifes pretezovane, tak to je asi bohuzel muj pripad a neda se s tim nic delat. Odbyte kontroly snad nejak preziju (v kombinaci s obcasnou navstevou doma), clovek doufa, ze porod bude prijemnejsi, na tom mi sejde vic. Jak resis ty podle tebe nedostatecne detske kontroly - jdes do soukroma, nebo se snazis hodne jezdit domu? B
asi 12 roky tomu
·
#38417
ja mela skvelou Midwife, navsteva u ni vzdy tak pul hodiny, hooodne povidani o pocitech, kontrola moci, tlaku, prohmatala bricho a 2x mi brala krev. podle toho, co tu casto ctu, tak to bylo to nej nej, co jsem mohla dostat. i porod uzasny. no ale nasledna pece a hlavne vysetreni novorozence je katastrofa. nejvic me zarazi, neexistence preventivek, jak u deti, tak u zenskych.
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty