New

Islám

  Friday, 29 July 2011
  501 Replies
  39.4K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
12 years ago
·
#35296
hele Husher az na par poznamek tu nikdo neodsuzuje islam jako takovy, ale odsuzuje se zde islamizace Evropy. A ze je to fakt realne nebezpeci dokazuji takove "malickosti" jako ze nektera britska mesta nemaji christmas market ale svatek zimnich svetel
12 years ago
·
#35298
chapu, ale moc se tim nemeni. kultura, zvyky a nazory se siri pres lidi - to se dost dobre zastavit neda. regulovat ano. je to jako branit cestinu pred anglictinou. ve francii se snazi. Samorejme v UK se najdou extremni pripady podporovani podezrelych mensin a skupin. Evropsky model je vulgarne obecne: danovi poplatnici plati stat a ten jim zato poskytuje zakladni prava stabilitu a bezpeci. Kdyz si vymyslim kostel (co treba www.flyingspaghettimonster.com ?) a sezenu dostatek nasledovniku, logicky budu mit ve spolecnosti vetsi lobby. Takze pokud nebudem diskutovat konkretni nazory, problemy vcetne jejich reseni, tak jsou to jen blaboly. Dobre studijni pripady jsou treba skandinavie, kde se dlouho izolovali - ale o tom radsi nekdo zasveceny. Myslim ze by bylo byvalo daleko uzitecnejsi bavit se verejne o plizivem zadluzovani evropskych statu [portugalsko, recko, spanelsko...] - na ktere ti ostatni furt jen doplaci... no ted uz je to skoro jedno.
12 years ago
·
#35299
HUSHER mas asi dlhe vedeni- si to nepochopil od zakladu. toto je nevyhoda ludi jak si ty- presvedcenych liberalov a pod- vacsinou to je to z iq slabe. tak este raz si to poradne precitaj celu diskusiu a zistis, co za kravinu si vypotil ty. a pozri sa hlavne na prispevky od TJSurf- ten zistil, ze je debil a sklapol, tak si rozmysli co napises:)
12 years ago
·
#35300
ferova poznamka, jdu si to fakt procist, jinak tu budu blabolit naprazdno. von prusvih vzdycky je, ze kdyz lidi v neco veri (jaka vira to je uplne jedno), pak je to v haji a neda se o nicem konstruktivne bavit. staci se podivat na jeruzalem, to fakt jednoho opousti nadeje.
12 years ago
·
#35301
husher: kdyby sis precetl tu diskuzi celou tak by jsi zjistil ze vetsina lidi jen rika ze: 1. tady byli nejaci puvodni obyvatele, kteri jsou vychovani v zasade v krestanskem vychovani. 2. zacali se sem stehovat mohamedani a nikdo jim nebranil, mohli si vyznavt viru jak chteli. 3. Oni ted jsou vlastne v cizi zemi a chteji nutit tu cizi zemi aby se prizpusobila ona jim, aby se i ostatni lidi chovali tak jak oni jsou zvykli (neukazovani krestanskych symbolu napriklad),.... 4. misto aby se politici dusledne postavili za svoje puvodni obyvatelstvo a nahlas rekli "jses tu vitanej, ale budes se tu chovat tak jak jsme tu zvykli my a nebo si zustan doma", tak jim jeste podlejzaji a politicka korektnost jde tak daleko ze jdou temer proti vlastnim lidem. Jinak receno ty mas svuj byt, pozves tam nejakeho znameho na navstevu a on ti tam zacne chodit v botach, prestavovat nabytek, rekne ti ze modra v loznici se mu nelibi a tudiz to kvuli nemu musis premalovat a vubec ze by jsi mel bydlet jen v kuchyni a jemu nechat obyvak a loznici. No a tvuj landlord ti rekne ze mas delat vse pro to aby jsi te navsteve vyhovel, ale porad musis platit za celej ten byt! Co by jsi na to asi pak rikal ?
12 years ago
·
#35302
dobry priklad s bytem! ale zni to jako nejaky absolutismus. kdyz mi domu prijde takovahle navsteva, tak ji za chvili vyhodim, zejo - imo jde tam o VZTAH mezi tedmi lidmi, osobni, formalni nebo proste nejaky. Bud jsou schopni se navzajem domluvit anebo ne. Koneckoncu jsme na tom stejne, vsichni se snazime prezit na prelidneny planete. (Ale priklad s domem a sousedy atd... by se hodil vic.) (Taky vime ze k navstevam jsou muslimove extremne pohostinni ;) ...no nedalo mi to) ps: docetl jsem do strany 5, dal na to fatk nemam cas. Poklona Romane za styl a vytrvalost! Celou dobu jen rikam: mame co mame a pak to co si zaridime. A ze s lidma co v neco slepe veri se neda rozume bavit (viz nektere prispevky tady). Ze se kazdy bojime neceho ciziho je normalni, ale nemusime se hned chovat jak zvirata. diky za reakce! par rychle vypsanych oblibenych citaci: Mathew ono k tomutu dopomahaju media , politici ale aj my za to ze sme pasivny a nic pre to nerobime europa je uz tak toleratna ze je to uz na hlavu potom sa nemozme cudovat ze to takto vyzera tu pumpa v zime Problem demokracie je ovsem v tom ze je to strasne pohodlny system - nemusis vubec nic delat. Problem je v tom ze spolecnost straslive zpohodlnela a vubec nechce diskutovat, kontrolovat a rozhodovat se na zaklade znalosti. Liny obcan je nejvetsi hrozba demokracie a to je te prapricina vsecho. Kdyby byla spolecnost angazovana tak mnohe z dnesnich problemu resit nemusime.
12 years ago
·
#35303
tak hovor za seba, ze si pasivny, ja som aktivny dost:) nie len na nete, samozrejme. ked uz som u toho- dneska je "zlocin" branit si vlastnu zem (myslim SR, ale aj anglanov v UK) si oznaceny za rasistu, ked chces aby pristahovalci nemali viac prav, ako mas ty?!? to len dementni politici a ich stupidna polit. korektnost. mas pravdu s tymi mediami- vsade je, ze aky sme tu vsetci pasivni a tolerantni. no byt tebou, skus sem tam mrknut aj na ine media, okrem tych mainstreamovych.
12 years ago
·
#35304
Ale ne, jfsurf "nesklapol", jfsurf si jen uzival vikendu na plny plyn. Omlouvam se, ze sem ho nestravil brecenim u televize atd. A uz me taky unavuje cteni tech blabolu na zdi a ve schrance od uzivatelu typu Matousek a Ferda shaarky. Koho by to bavilo, posudte sami ... Mam zapotrebi odpovidat inteligentum, kteri se zmuzou na zpravy typu : "ty si fakt taky blb alebo sa len hras na blba?" nadavky do debilu od MatoMato nebo posta od shaarky, ktery nechce pochopit, ze na rande s nim proste nepujdu, protoze me nepritahuje ;) cituji od shaarkyho: "ty kokotko, tak prid do londyna sa pozret jaky mam strach. fakt sa ozvy, ked sem pojdes, myslim to vazne! dame spicha, vysvetlim ti par veci, ty mrdka! pridavas sa na stranu ciganov!?!?! ty zradca, skurvysyn!! ozvy sa ked sem prides" nebo dalsi "tak teba jako bavi, jebat do vlastnych? ty zradca!!!" (jiny nazor je zrada??? lol) nebo "vypadas jak retardovany picus! hehe!! en tolko ti povim ty sspina- ozvy sa ked dojdes do londyna- mozme pokecat ty sralo! ps- a pamataj si - zradci jak si ty, skoncia vzdy najhorsie" nebo vypis ze zdi "shaarky444, co je ty kokot! DOBILKO dosli ti rozumy? ty kreten pojeb sa hehe!! dostavas poradny naklad aj od druhych,ze? to je tak, ked zradis vlastnych ty kus hovna!!! skap!!!! Komentuj Sobota, 20 August 2011 13:09 [Zmaž] shaarky444, tak cumis kolko liidi je proti tebe ti idiot? pal odtalto do pice ty mamrd, vypadni do pakistanu, ked ich tak milujes ty SKURVYSYN !!! ty pojebany blbecek Komentuj Štvrtok, 18 August 2011 11:17 [Zmaž] shaarky444, vidis, ze vacsina ludi je proti tebe, ty zebrak, tak sa chod splachnut do hajzla zo svojimi jebnutymi nazormi. ved raz pride cas ked si budes tlct hlavu o mur, ze jak si mohol byt nekdy tak hlupy a naivny... Komentuj Streda, 17 August 2011 16:02 [Zmaž]" A dalsi diskutujici - nekteri by si prvne mohli ujasnit dojmy a pojmy, jako napr. blaboly o muslimskem narodu v UK a poctu Cechu a Slovaku atd. (btw. ktere je hlavni mesto Muslimskeho "naroda"?) atd. To je i zaroven mozna doporucemi pro Husher, pokud nechces mit denne nekolik stupidnich a nekdy i radobyvyhruznych mailu od nechapajicich, je asi lepsi se do teto "diskuze" nepoustet. Dale pro dalsi (jmena tech, kteri to vypustili z ust uz neuvadim, protoze me nebavi to furt vyhledavat) - nekdo tu neco mlel o tom, ze ho nazyvam rasistou apod. "Ty si o nas napsal,ze sme rasisti,hysterici a prirovnal si tu nektere lidi k Hitlerovi ci Breivikovi.a pritom naprosta vetsina lidi tu psala pouze svuj nazor,tak jako Ty." Ja sem nenapsal, ze jste rasisti nebo hysterici, precti si to jeste jednou. Dale "muze mi nekdo z tech islamistu normalne a logicky vysvetlit, PROC MLATEJ MALY DETI DO HLAVY BRITVOU?????????" Taky celkem usmevne, kolikrat jsem ja a hromady dalsich dostali "po cuni" od rodicu??? Nebo remenem ... nebo vareckou ... nebo lepackou na muchy ????? Btw. mi rodice nejsou muslimove ;) Dale by se tu dalo i rozebrat ono libani se se svou holkou na ulici atd. Mohli by jsme to dat do kupy s krestanstvim, o kterem tady nekteri pisou a hlasi se k nemu, tam je ale i neco o predmanzelskem sexu, potratech atd., ktere se v "normalnim a civilizovanem~" svete staly necim normalnim atd. atd. Mraky zvracenosti se daji najit i v krestanstvi .... Klidne bych o tom diskutoval nekde u piva, ale ne uz tady. Nemam uz chut si cist donekonecna ty same bludy .... Nemas rad muslimy, lidi jine barvy pleti, jine sexuality, jine barvy oci .... Je mi to jedno. Ja mam svoje nazory, ve kterych se nekdy s lidma shodnu, nekdy ne. Jako KAZDY jiny. Ale jak uz sem rekl, s nekym se diskutovat da, s nekym ne.
12 years ago
·
#35309
To Jfsurf Hele tak tyhle maily mi chodí taky. Sice mě Sharky ještě nepozval na rande, ale něco o genitáliích už zminoval. Jsem unavená a znechucená. Je těžký mít rozdílný názor. Dostali jsme se pod těžkou palbu nenávisti a pohrdání (lol), ale zvládli jsme to. Ted jsou z náš dokonalejší lidi (lol). Přesto jsem ráda, že jsem se týhle diskuze zúčastnila, až na pár primitivů, tady je spousta rozumných lidí, kteří chtějí změnit svojí společnost k lepšímu. Jak už řekl Jsurf, já už tuhle diskuzi taky sledovat nebudu. Je to o ničem. Svůj názor mám a nezměnil se. P.S. Děkuji Husherovi za poklonu.
12 years ago
·
#35310
[quote]..."muze mi nekdo z tech islamistu normalne a logicky vysvetlit, PROC MLATEJ MALY DETI DO HLAVY BRITVOU?????????" Taky celkem usmevne, kolikrat jsem ja a hromady dalsich dostali "po cuni" od rodicu??? Nebo remenem ... nebo vareckou ... nebo lepackou na muchy ????? Btw. mi rodice nejsou muslimove ;)...[/quote]vis, jfsurf, obecny prehled a obecna inteligence se mimojine pozna i podle toho, zda dotycny jedinec dokaze rozlisovat mezi dogmatem a argumentem. ten uryvek, ktery citujes, je ode mne. a jedna se o logickou namitku: ty deti jsou zranene na hlave britvou z nabozenskych (a mozna i politickych?) duvodu - coz asi tezko dite ve veku 8mi let (tak jak jsem to na tom videu videl) pochopi. mozna, ze ty jsi ve svych 8 letech byl svetlou vyjimkou a plne jsi chapal rozdily mezi jednotlivymi nabozenskymi praktikami, ja se za sebe priznam, ze v osmi letech jsem mel zajem o sousedovic holku, se kterou jsme zkoumali pri hre na doktora sva telicka - ovsem o nabozenstvi a vire jsem v tu dobu vedel prdlajs. mimochodem, za ty hratky na doktory jsem dostal od tatika radne remenem pres svoji tehdy nevypasenou zadnici. coz jsem pro zmenu chapal docela jasne a presne. nebo-li, jinak receno: vytrhl jsi muj argument z diskuse jen proto, aby jsi sam sobe dokazal, jak demagogicky chudak jsi v okamziku, kdy tobe ty argumenty dosly. co te muze tesit, ze s touto urovni inteligence rozhodne nejsi na svete jediny, takovych, jako jsi ty, je kolem nas spousty. takze don't worry, be happy ;)
12 years ago
·
#35314
Romana napsala: 'Svůj názor mám a nezměnil se.' Tak tady jdou vsechny argumenty stranou. Chapu, ze chranis hlavne sama sebe, ale my snad tak zly nejsme, no ne? Zatim si tady muzes psat co chces, nosit co chces, muzes si i vzit koho chces... A to jenom diky nasi evropske toleranci. Co ti vadi na tom, ze si relativne muzes delat co chces a naopak se zastavas tech, kteri ti veskerou svobodu vezmou? Ja vim, ze mas nekolik muslimskych [snad] kamaradu, ale ti maj zas spousty muslimskych kamaradu, kteri maji pro nemuslimy jen ona dve reseni. Je pro tebe tak tezky pochopit, ze mezi muslimy jsou i lide, kteri nejenze chteji znicit nasi kulturu, ale chtej sahnout i na nase deti? Jen pro zacatek si zkus pripustit, ze ne vsichni muslimove nas nemaj za kamarady... Surfe, ty si sam neustale sam odpovidas! Napr. kdyz srovnavas krestanstvi s muslimstvim. Ano, i krestanstvi melo sve stinne stranky, ale reformovalo se a je velmi liberalnim a bude jeste liberalnejsim... Muslimstvi se nezmenilo a zmenit nehodla. Tedy alespon ne k tomu dobremu! Ba naopak: sebevrazedne atentaty jsou vynalezem posledni doby. V dobe, kdy uz ani muslim neveri, ze stridani dne a noci je bozi dilo, v dobe kdy je prokazana evoluce a tudiz bozsky stvoritel je vic nez nepravdepodobny [tedy samozrejme pro ty, kteri prosli civilizovanou skolni dochazkou], je pro muslima odpadnuti od viry rozsudkem smrti. Muslimstvi se nereformovalo, naopak se radikalizovalo. Dejiny muslimstvi jsou dejiny nepretrzitych valek a to predevsim obcanskych, mnohdy primo bratr proti bratru a hlavne neuveritelne brutalnich! A toto stale pretrvava! Husher, mas pravdu, ze muslimove prinesli nekolik vyznamnych vynalezu, ale je to uz hodne davno... V poslednich stoletich neprisli vubec s nicim! Cim to asi bude? Ze by opravdu bylo muslimstvi zpatecnickym? [uz jenom proto, ze spousta samozrejmosti vznika v Evrobe - ve stejne dobe, kdy se v muslimskem svete upaluji 'carodejnice'... Nemuzete poprit, ze vliv islamu je na vzestupu a na zapadni kulturu ma spis negativni vliv. A stejne tak i hrozba, ze Evropa bude islamskou zemi neni az ta nerealna... Nebo je vam jedno, ze vase dcera bude min nez pes, o vzdelani nebude mit ani tuseni a nejspis ani nebude znat vyznam toho slova. Je vam to fakt tak jedno? Mozna prehanime, ale to neznamena, ze se musi zapadni svet islamizovat a jeste z nasich penez. A navic, my se nechavame utlacovat a diskriminovat za nase penize! A to je uz snad vrchol tolerantnosti! Surfe mas pravdu, my se nad sebou musime zamyslet!!!
12 years ago
·
#35315
JFSURF-tak aspon v jednej veci si u mna na prvom miste- si ten najvacsi blbec, jakeho som kedy videl! ked tu vec s tou britvou zrovnavas s rodicovskym "naplacanim na prdel decku" , tak to uz snad neni ani blbost, to uz je na psychiatra. jak mozes zrovnavat take rozdielne veci?! si proste chory clovek... teraz mi vysvetli, naco sem strkas vsetky tie spravy z tvojho profilu? to jako teraz ta mame lutovat? ale kludne sa ozvy, ked pojdes do londyna- rad sa s takym debilkom stretnem nazivo a Romana to vzdava ?! no ked uz ti dosli argumenty (tie tvoje argumenty su aj tak kecy oproti faktom, co tu boli napisane) a vidis, ze vacsina je proti tebe, tak ti druha moznost ani nezostala,ze? ale hlavne, ze "ste to zvladli" a su z vas "dokonalejší lidi"
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty