New

Islám

  Friday, 29 July 2011
  501 Replies
  39.6K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
12 years ago
·
#36770
Tak doufam ze to co jsi napsal netoleruje zadny stat...Ja jsem videl napriklad fotku s holocaustem-a jak uz jsem zminil v anglii muzes nosit;kreslit ukazovat na verejnosti(svoboda projevu) SWASTIKU/hakovy kriz/ u nas je to NEZAKONY!!!v konci by se hodilo napsat muslimsti radikalove(idioti) a ne MUSLIMOVE!!!
12 years ago
·
#36788
boze, ty si z toho "poradne zmatenej". predstav si, ze na den vitazstva nad fasizmom by par chlapov napochodovalo zo svastikami po londyne a vrieskali by neake debilne hesla. toto presne sa stalo v londyne tento september na vyrocie 9/11- par ludi si prislo uctit pamiatku obeti "radikalno"muslimskeho teroristickeho utoku. bolo tam aj par kretenov s uterakmi na hlavach, rusili celu smutocnu akciu. transparenty nabadajuce k masovym vrazdam a ze "dementny islam bude vladnut svetu" su uz samozrejmostou. a policia? zase tam len stali a pozerali sa.... a nepis mi tu prosim ta hovadiny typu- toto nereprezentuje cely islam a bla bla... ako som pisal predtym- kazdy muslim,co nesuhlasi z tymi kravinami je minimalne vyhosteny.
12 years ago
·
#36873
to brightonlondon: si poskodeny? skus vytiahnut v uk neaku tu svastiku a uvidis, co sa stane! daj si sem aspon fotku, nech vidime, co si zac :D
12 years ago
·
#36888
Poškozený není.Nepamatuješ tu aféru kdy vnuk královny přišel na maškarní převlečený za nacistu se svastikou na rukávu????? Poškozená je tato až moc tolerantní společnost.
12 years ago
·
#36892
co by se stalo,nestane se vubec nic,protoze to je povoleny,,
12 years ago
·
#36893
proste me stve ze lidi jsou tak omezeni ze si neuvedomuji kolik je na svete islamskych zemi a ze ne kazda zeme ma stejny pravidla,zakony atd/jako kdyby se mluvilo o krestanech jako jednote/.dalsi vec co si myslim ze cesi jsou dost zaostali co se osvety tyce za anglii nebo francii a ja si osobne myslim ze cesko je dost rasisticky stat za coz se stydim.ale podle me to prameni v nevychove,strachu a hlouposti...lidi tady mluvi o krestansky kulture,ktera je velmi zchatrala po komunismu v cr;vlastne vice nez polovina cechu je NEVERICICH/dusledek komunismu/...verte mi pravy islam je pouze mezi dotycnim a bohem/ostatne krestanstvi taky/;je to jakysi "navod"na ziti,ktery prinasi spiritualitu-jaka mi v dnesnich "zapadnich" konzumnich zemich dosti chybi...
12 years ago
·
#36900
Jsem ortodoxni ateista, ale vyznavam krestanske hodnoty. Krestanstvi o kterem se zminuje vetsina prispevatelu je mysleno spise jako kulturni smer, nez vira v boha.
12 years ago
·
#36901
[quote]Jsem ortodoxni ateista, ale vyznavam krestanske hodnoty. Krestanstvi o kterem se zminuje vetsina prispevatelu je mysleno spise jako kulturni smer, nez vira v boha.[/quote] Honzo ten citat MISTRA je malicko jinak "Jsem bezvýhradný ateista, až se bojím, že mě Pánbůh za to potrestá..." :-D :-D
12 years ago
·
#36905
[quote].dalsi vec co si myslim ze cesi jsou dost zaostali co se osvety tyce za anglii nebo francii a ja si osobne myslim ze cesko je dost rasisticky stat za coz se stydim.ale podle me to prameni v nevychove,strachu a hlouposti...[/quote] provokujes? co si za pacienta? :lol: zeby cikan? nepis tu tie hovadiny o islame- spiritualne duchovnej cesty pre teroristov explodujucich niekde na trhu a trapakov s uterakmi na hlavach :cheer: islam je jakysi "navod" na zivot v dobe kamennej, staci sa pozriet len na ten ich halal- carodejnicke ritualy zo stredoveku su proti tomu nic! je to mucenie zvierat a malo by to byt zakazane! proste, ked sa chce niekto klanat mesiacu, nech to robi tak,ze tym nikoho neotravuje! a ne, ze vymlety autobusak zastavi cely bus alebo pocas debilneho ramadanu v metre na dispecingu niekto odpadol lebo cely den nic nemohol pit! (ale to uz na bbc nepustia, ze)
12 years ago
·
#37386
http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/6918-silene-epidemie-imigrantskeho-znasilnovani-v-oslu-narusta.aspx tohle je fakt sileny...
12 years ago
·
#37570
hehe! hiv pozitivne volavky:D ale s tym, ze ti udenaci z blizkeho vychodu su uz vacsinou nakazeni aj tak- co mas, nedostanes:) to HAMPLI- tu stranku EUrabia.cz som objavil koli tebe- zaujmave veci. no vypada to tak, ze uz aj Cechy zacinaju byt v prdeli:( som pocul, ze uz aj ceska vlada protestuje proti silnej imigracii do Cech. ale byrokrati v eu su neustupni... fakt, posledna vec co chcem- aby aj Praha vypadala jak Londonistan
12 years ago
·
#37735
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/251433-muslimska-rodina-v-kanade-zavrazdila-sve-tri-dcery-nevhodne-se-chovaly.html?ref=stalo-se
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty