New

Islám

  Friday, 29 July 2011
  501 Replies
  39.6K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
12 years ago
·
#38405
no hlavne si poslechnete cast mezi 9.-10.minutou... otevrene vyzivani k zabijeni židů!! a nikdo proti takove propagande nic nedela... :angry:
12 years ago
·
#38411
Englandiscatch22: 1) doporucuji Ti vyhledat profesionalni pomoc 2) Sionista a zid nejsou dve stejne veci coz by jsi jako znalec na vse zidovske mel vedet, dokonce ani zide zijici v izraeli nejsou vsichni sionisti...vis v cem je rozdil? ;) 2) schvalne jestli vis kdo byl autorem knihy Catch 22 na kterou se ve svem nicku velmi vtipne odvolavas? Ano, Joseph Heller, ktery byl mimo jine 100% zid. Myslim ze v tom zidovskem spiknuti jedes taky kamarade, a ja te odhalil! Tak si tu na nic nehraj sionisto a skoc si k tomu panu doktorovi ;)
12 years ago
·
#38419
.
12 years ago
·
#38420
[quote]no hlavne si poslechnete cast mezi 9.-10.minutou... otevrene vyzivani k zabijeni židů!! a nikdo proti takove propagande nic nedela... :angry:[/quote] Vis jaky jsou zidi svine ? Ty jsi pro ne jenom odpad, protoze oni se povazuji za vyvolenou rasu a na tebe pohlizeji jako na hmyz, ktery jim slouzi. Budto jsi jeste moc mlada, nebo proste hloupa.
12 years ago
·
#38421
At si kludne židia myslia o mne, resp. o nás čo chcu. Doležité pre mna je, že mi nič nevnucuju, na svojich obradoch nenabadaju k násiliu proti ostatnym skupinam a hlavne ked sa pristahuju do okolia, tak so sebou neprinesu kriminalitu, vid Londynska židovská štvrt a podobne. Každopádne nepredstavuju hrozbu ako moslimovia. Dalej to rozvádzat nebudem. Mimochodom Cassandra ty bys našla určite svoje uplatnenie za čias Fuhrera. :sick:
12 years ago
·
#38422
mas s tym pravdu pajdo. zidia ako taky nie su problem, ale musim povedat, ze rozne zidobolsevicke skupiny, slobodomurari a pod. problem urcite su. ako kazdy vie, tieto skupiny maju vo svojich rukach bankove korporacie a urcite nemaju nic dobre za lubom. uplne presne to vystihol englishcatch22. muslimsky problem v EU mame preto, lebo ich sem napustali skorumpovane vlady. no a za tymi vladami stoji kdo? asi tak by som to videl
12 years ago
·
#38426
Židovská komunita je dosazená na vysoké posty, protože mají jendoho z nejobchodnějších duchů na světě. Až budete natolik schopní jako oni..trotlové, tak pak si můžete někoho pomlouvat:-((...víte že česká ČKA má z 80% vrchních členů židy?.. :whistle: ....asi založím téma na "svět se zbláznil, držte se" ..lidi neradi lidi.
12 years ago
·
#38427
presne to som si myslel, ze nieco take zo seba vyplacnes dawoss. to plati aj pre tvoj uzasny prispevok k teme extinction of the Europian popul. holt ked dojdu argumenty... tak ty nie si zadny demograf? som myslel, ze si odbornik na vsetko. tusim ti stupili na "kuri oko" s tymi zidmi ,hm? (aj napriek tomu, ze som pisal, ze nie vsetci su taky) takze uz viem, jak to s tebou je:)
12 years ago
·
#38428
ne..jen mi jimcz trošku otevřel oči..rozkecával jsem se tam uplně zbytečně...stejně je to jak když házím hrách o zeď...a promiň, že se z tebou nechci bavit, ale očividně jsme každý z jiného světa..ty si nech svoje východní slovensko anebo se zavři uprostřed toho geta kam jsi odjel a můžeš se nervovat sám pro sebe;)...wakarimasen, watashi wa nihongo wo benkyoushimasu, hai ka...anata wa nihongo, czekodžin..ojasumi nasai, baka - na
12 years ago
·
#38429
hehehe tak predsa si zakomplexovany. vychodne slovensko? to mas odkial? ty scestovany vsudebyl! pisat hovadiny, ze kde vsade som bol, mozem aj ja. a pritom nevediet ani zaklady od susedov? no dost hamba, ne?:D a japonske prislovia si nechaj pre japonske fora, ty trumbero! si s tym trapny. naco sa potom pustas do takychto diskusii, ked potom nechces pokracovat. si fakt dost cudny, niektore nazory si mal vpohode, ale ten zbytok... a mimochodom- v tej druhej teme som ti daval normalne argumenty, na ktore si uz asi nemal co povedat, tak si to zabalil. tiez nerad pisem na fora (a hlavne nie v sobotu vecer, jak ty:D), racej nieco spravim, vis ty kecale :)
12 years ago
·
#38433
Muslimu se v zadnem pripade nezastavam, to jen aby bylo jasno. Btw. Pajdo jde videt, ze s zidama nemas zadny spatny zkusenosti. Takze tvuj komentar je k smichu :laugh:
12 years ago
·
#38451
to Cassandra: a co potom hovoris na dawissovu hlasku- "Židovská komunita je dosazená na vysoké posty, protože mají jendoho z nejobchodnějších duchů na světě" jasne satanisticky, zidovsky slobodomurari su uz skoro na kazdom vysokom poste. PRAVE PRETO A LEN PRETO JE CELY SVET V TAKYCH SRACKACH!! napriklad libia- jedna z mala krajin, co odmietala svetovu banku a nechcela obchodovat v dolacoch plus tam maju ropu. tak americka babkova vlada ovladana zidackimi "elitami" zahajila svoje spinave medialne a spionazne hry. takze to vyzeralo, ze vlastne sa tam bojuje za slobodu libie. v skutocnosti im slobodu zobrali. a este k tomu to spustilo vlny utecenecencov, ktorych v eu radi privitame...
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty