New

Islám

  Friday, 29 July 2011
  501 Replies
  39.8K Visits
  Subscribe
Všem kteří si myslí že to islám s náma myslí dobře, doporučuji si prohlédnout přiložený dokument. Fotky s demonstrace "fousatých" v Londýně.
12 years ago
·
#38509
[quote][quote][color=#bb0000]Vis jaky jsou zidi svine ? Ty jsi pro ne jenom odpad, protoze oni se povazuji za vyvolenou rasu a na tebe pohlizeji jako na hmyz, ktery jim slouzi. Budto jsi jeste moc mlada, nebo proste hloupa.[/color] Takze mlada, ani hloupa rozhodne nejsem, svine taky ne a jsem Zidovka...tak jak to chces rozseknout? Muzes napsat prosim konkretne ty Tve spatne zkusenosti, aby normalni clovek pochopil, proc jsi proti Zidum tak vysazena? Dekuji Hana[/quote] Az te nekdy srazi zidovka, co ridi jako prase ten svuj obrovsky range rover a pak ujede, coz se, uz pak mym kamaradum stalo, tak pochopis.[/quote] Aha, takže jen proto že tvé kamarády srazilo SUV, které řídila "židovka", tak jsou všichni svině? Kolik jsi toho tady najezdila? A kolik v čechách? Tam je podle tebe 50% židovských řidičů? Máš zajímavou logiku. Mne osobně děsí na cestách pakistánci a hlavně černošky.
12 years ago
·
#38512
[quote][quote][quote][color=#bb0000]Vis jaky jsou zidi svine ? Ty jsi pro ne jenom odpad, protoze oni se povazuji za vyvolenou rasu a na tebe pohlizeji jako na hmyz, ktery jim slouzi. Budto jsi jeste moc mlada, nebo proste hloupa.[/color] Takze mlada, ani hloupa rozhodne nejsem, svine taky ne a jsem Zidovka...tak jak to chces rozseknout? Muzes napsat prosim konkretne ty Tve spatne zkusenosti, aby normalni clovek pochopil, proc jsi proti Zidum tak vysazena? Dekuji Hana[/quote] Az te nekdy srazi zidovka, co ridi jako prase ten svuj obrovsky range rover a pak ujede, coz se, uz pak mym kamaradum stalo, tak pochopis.[/quote] Aha, takže jen proto že tvé kamarády srazilo SUV, které řídila "židovka", tak jsou všichni svině? Kolik jsi toho tady najezdila? A kolik v čechách? Tam je podle tebe 50% židovských řidičů? Máš zajímavou logiku. Mne osobně děsí na cestách pakistánci a hlavně černošky.[/quote] To byl samozrejme jenom priklad. Takze slova jako ''jen proto'' si strc za klobouk. Najezdila jsem tu mnohem vic nez si myslis. Rekni mi kolik let si bydlel v zidovsky ctvrti? Kolik tvych kamaradu jsou izraelci ? Kolikrat jsi mel problemy s touto sortou lidi, kdyz ti nechteli vratit deposit ? Kolikrat jsi byl kvuli tomu u soudu ? Jo chlapce nemluv pokud nevis...
12 years ago
·
#38513
Zase jsem se rozcilila. To me jenom opet utvrdilo v tom ze: ''NEMA CENU SE BAVIT S PANICEM O SEXU''
12 years ago
·
#38544
Ahoj....uz jsi toho cloveka nasel Haha tak uz ver.
12 years ago
·
#38551
http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/7030-smrt-nebo-emigrace.aspx takto to vypada na Blízkém a Středním Východě, co čeká liberální a bezmezně tolerantní Evropu...???
12 years ago
·
#38553
TO HAMPLI: Prosim te, nechcu tady nikoho soudit, neb jsem v teto diskuzi nova, ale pripada mi to, ze tady jen kritizujete Islam a muslimy jako takove. A ten odkaz na onen clanek....je to aspon nejak podlozene? Ted se na me jiste spusti spousta komentu, ze se zastavam muslimu, ale mne to tu pripada, ze vsichni jsou proti nem, a ty odkazy na clanky maji jen povzbudit onen rasismus. Ja vim, ze je hodne muslimu teroristu apod., ale neni kazdy muslim stejny. Zrovna tak, jako ze kazdy krestan neni spatny. Byla jsem v Pakistanu a nikdo na me bombu nehodil, ani me nikdo nezlincoval, za to, ze jsem byla oblecena po evropsku. Krestane taky poradaly krizacke vypravy, vnutili Krestanstvi cernochum, aby se ocistili od hrichu apod., a to uz nikdo nevidi. A krestanstvi ovladlo take velkou cast sveta. Ted se ovsem vse vyviji jinak, a Islam jako takovy jde kupredu. Ono kdyz si to tak vezmete,zadne nabozenstvi spatne neni - jen lidi, protoze si ono nabozenstvi prizpusobuji, tak jak se jim to hodi. Napr. ono zahalovani zen....nikde v Koranu se nepise, ze zenska musi nosit burku, zrovna tak jako v Bibli, ze lidi musi nosit krizek (coz vzato v uvahu je symbol smrti Jezise Krista. To je jak kdyby ubodali vase dite, a vy kvuli tomu budete nosit privesek noze). Ja nejsem proti zadnymu nabozenstvi, kazdy at si veri cemu chce. Samozrejme jsem ale proti radikalum (at uz islamskycm ci krestanskym). A ceska media nanestesti uverejnuji jen veci proti ISlamu, jako napr. ze terorista se odpalil, ze zlincovali zenu za neveru apod. Ale kdybyste se podivali na web nejen cesky, uvidite, ze tam se zase pise, jak americane hodili bombu na udajne teroristy ale zabili pritom vesnicke deti: A TI TERORISTI URCITE NEBYLY. Pak jak britsti vojaci tyrali afganske zajatce apod. I kdyz byly ti afganci spatni, urcite je nemuseli tyrat jak zvirata a priblizit se tak stylu Hitlera. Tak, ted jsem rekla co jsem mela ''na srdci'' a muzete se na me vrhnout. :blink: :unsure:
12 years ago
·
#38555
ooo ano my tu iba kritizujeme ten mierumilovny, neskodny islam, plny lasky a porozumenia voci inym nabozenstvam. a tie strasne media- same zle spravy o nich. a pritom robia taaaak vela dobrych veci. ano a minulost- boze strasne veci sme my krestania povyvadzali. ale ine kultury nie, to iba my. a ten islam, ako rychlo sa len vyvija- same nove veci, same zmeny! a ti britski vojaci- no strasne! ved muslimski militanti su predsa tak mily k britskym zajatcom! DUNIAH: TO SI VAZNE TAK HLUPUCKA?! "nikde v Koranu se nepise, ze zenska musi nosit burku, zrovna tak jako v Bibli, ze lidi musi nosit krizek (coz vzato v uvahu je symbol smrti Jezise Krista. To je jak kdyby ubodali vase dite, a vy kvuli tomu budete nosit privesek noze)" - ubodali vase dite?! mas asi neake psychicke problemy, ze? btw- to podakovanie som stlacil omylom
12 years ago
·
#38556
to MatoMato- nechaj ju,nech pise somariny:) ostatny si to precitaju a zistia, ze kdo proti nam stoji. DEBILI :D
12 years ago
·
#38558
Dobry clanek-podekovani jsem neodkliknul omylem=). Pro MtoMato-zkus pouzit nekdy mozek.TV je dobry zdroj informaci,ale asi jsi se nikdy nezamyslel proc jsou vsechny zpravy pouze NEGATIVNI...?A mozna by neuskodilo navstivit nejakou arabskou zemi a pak nam tady o tom neco napsat...Ja osobne jsem v muslimskym svete a reknu Vam takovou miru pohostinosti,respektu a pratelsvi jsem nikde nevidel.
12 years ago
·
#38560
nebo muzes ty odkazy na clanky videt jako snahu o to,aby zacali lide vnimat vice to,co se deje kolem nich,ne co se delo ve stredoveku,co se deje ted a tady.aby otevreli oci nebo aby se alespon zamysleli,aby si vyhledali informace,aby zacali hledat,zjistovat,videt,poslouchat,premyslet,divat se kolem sebe.v kazdodennim srumu spoustu veci nevnimame.neni to tak davno,co bych pravdepodobne reagovala jako ty,nevidela jsem a neslysela a vlastne si ani nevsimala,nic me nenutilo premyslet a tak jako vetsina nasincu jsem,kdyz to zjednodusim,za to,at si kazdy veri,cemu verit chce,nechci nikoho omezovat ve vire,ve svobode slova,v zivotnim stylu a pak najednou vidis,ale ze to same neni doprano tobe,ze ty jsi sice tolerantni,ale tolerantnost vuci tobe je jiz omezena,ze tvuj nahled na zivot je kritizovan a jsou tu silne tlaky na to,aby nas zivot,nas zivotni styl,nase demokracie,nase demokraticke principy byly zneuzity,nahrazeny,omezeny,eliminovany. ze Evropa toleruje netoleranci.uz nejsem naivni,jak jsem kdysi byla. tvuj nahled na vec nekritizuji,neberu ti ho.tvou pro me naivitu ti nevycitam,v podstate ti ji uprimne zavidim a nehledej v tom prosim zadny negativni podtext. jen si zkus o problemu islamizace Evropy a nejen Evropy neco nastudovat,pozjistovat,precist,vyhledat.mozna ti z toho nebude ve finale dvakrat veselo.velmi lehce se napise, at si veri kazdy v co verit chce,at si delaji co chteji,at maji mesity,proc by je mit nemeli...je to prece tak liberalni,tolerantni,milujici,ukazujici nato,jak jsme otevreni,mirumilovni,laskavi,rovnopravni... a hlavne zaslepeni sami sebou a temito hodnotami,ze si neumine pripustit,ze to proste nefunguje a fungovat nemuze,ze muze byt neco spatne a spatne je a ze to neprinasi jen "neomezene" kulturni obohacovani Evropy... mne osobne by islam v zadnem pripade nevadil,pokud bychom my nevadili islamu,ale my a nas zivotni styl mu bohuzel vadime a to natolik,ze cini proti tomuto postupne kroky.a jak tu bylo reseno v jinem tematu o vymirani evropske populace,v kontextu tohoto vymirani a postupujici islamizce Evropy,vznika pro Evropu velmi zavazny problem. muj odkaz na clanek o tom,jak je zachazeno s krestany na blizkem a strednim vychode mel jen poukazat na to,jak se zachazeno s krestany na blizkem a strednim vychode... sama zrejme vnimas zamer autora clanku jako snahu o vyvolani rasismu... to by treba me vubec nenapadlo.co kdyz autor clanku chce proste poukazat na to,co se tam deje? proc je takove poukazani videno okamzite jako rasismus? timto to,co autor clanku chce predat okamzite znehodnocujes,apriori odmitas,bez zamysleni.protoze poukazuje na to,ze islam nedokaze prijmout v danych zemich krestanstvi.znamena to tedy,ze kdokoli cokoli rekne proti necemu,ze je to snaha o vyvolani rasismu? hm,to by bylo hodne spatne si neco takoveho myslet,nemyslis? to by uz asi nemohl nikdo rict nic,ani to, ze s tebou nesouhlasi.to by ale problem asi nebyl,protoze sme obe belosky.ale kdybych v necem nesouhlasila kuprikladu zrovna se stoupencem islamu,znamena to apriori,ze jsem rasistka? a to je prave ono,kam s timto pristupem smerujeme?kam smeruje Evropa? co kdyz na vsem,co tu bylo napsano je neco pravdy? co potom? je to velmi dlouho diskuze.pred mnoha tydny jsme zde kuprikladu dala odkaz na clanek,ktery napsali sami verici islamu o islamizaci Kanady,mozna kdyby sis ho precetla,tak by jsi videla,ze tu nejde jenom o kritiku islamu,ale i o kritiku v Evropy - to jakym zpusobem uvedla idei multikulturalismu do praxe,ze sama tim tuto ideu popira a to,co na ni melo byt dobre tim znicila...
12 years ago
·
#38561
to brightonlondon: vinis media,tv... vis,co je zvlastni,ze ja jsem zadne takove negativni zpravy,o kterych tu mluvis,v tv rozhodne nevidela a vis proc,protoze takoveto veci na obrazovky a do novin oficialnich politicko-korektnich medii nesmi... a prave proto jsem o zadnem problemu spojenem s islamizaci Evropy velmi dlouho nevedela a nevnimala ho. take mi prijde ze zastanci islamu v tomto tematu,cele tema dost zjednodusuji,myslim,ze vetsine lidi,kteri zde prispeli,se jednalo o upozorneni,poukazani na problem,ktery sebou prinasi islamizace Evropy a ze o tom chteli normalne diskutovat,problem pojmenovat,uvedomit si ho a take ukazat na duvody,priciny,podstatu problemu.jde tedy hlavne o kritiku islamizace Evropy s poukazanim na problemy,ktere tento proces sebou pro Evropu a puvodni obyvatelstvo prinasi.je-li spatne o takovychto obavach verejne diskutovat a poukazovat na vsechny aspekty bez rozdilu,ze neni vse jen skvele a ruzove,pak uz jsme na tom opravdu hodne spatne...
12 years ago
·
#38562
Ne psychicke problemy nastesti nemam, jen jsem to uvedla jako priklad. Sak co, JK ukrizovali a kriz je symbolem jak umrel = to je pravda. A vsimni si, ze se nezastavam vsech muslimu....vsimni si, ze jsem napsala, ze nesouhlasim s radikaly apod. Ano kazda kultura ma sve, tak proc se obouvat jen do muslimu? A navic kdyz tady nekomu ti musloimove tak strasne vadi, nechapu jak nekdo teda muze zit vubec v UK, kdyz tady oproti CR je jich mnohem mnohem vic? Samozrejme ze TERORISTI co zajmou britske vojaky, nejsou nejak hodnoucci, ale take je sexualne netyraji, coz britsti vojaci ano, moci na ne, ted at nejsu sprosta S**OU na ne, apod. A to vam prijde normalni? To je jak v CR, ze si kazdej mysli, ze kazdi cikani jsou corkari apod. Ano, hodne jich je, ale copak by nakymu cigosovi dal nekdo praci? NE. A tady si cikani zijou lip jak cesi (tu v UK). Ano Islam se rozviji rychle, ale to i krestanstvi v minulosti. Mne jen vadi, jak je tady kazdej nenavidi a hleda jenom clanky o tom co kde jaky muslim udelal spatnyho. To kdybych byla jak vy v teto konkretni diskuzi, tak jich najdu 10 ke kazdemu nabozenstvi. A znovu zduraznuji, pokud vam muslimove tak moc vadi, nezijte v Anglii. A otazka pro vsechny: vadi vam UPLNE KAZDY MUSLIM, nebo jen ti RADIKALOVE? A dalsi otazka: VADI VAM I CERNOSI A KAZDA JINA RASA?
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty