Sunday, 07 December 2014
  24 Replies
  731 Visits
  Subscribe
Ahoj Všichni, neplánujete někdo odjet do UK v lednu 2015 a sháníte parťáka ? Nebo už tam někdo jste a sháníte spolubydlící ?:)
9 years ago
·
#48126
Ahoj, rád bych se přidal, lokalita na domluvě, čas odletu/odjezdu od 1-2. týdnů, osobně bych rád do konce ledna. Domluva po Skypu? Ozvěte se. :)
9 years ago
·
#48133
Zdravím, já bych chtěla odcestovat někdy na jaře... takže Březen, Duben... celkem je mi jedno kam... a parťák by se hodil, protože zatím vůbec nevím co a jak, a anglicky zrovna moc nemluvím, takže ideálně někoho kdo ví víc a pomohl by... Bydlím v Praze... kontakt : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
9 years ago
·
#48136
Caute, hladam nejakych ludi, ktori maju umysel vycestovat za pracou do UK alebo ciel zlepsit svoju anglictinu odchod marec/brezen alebo april/duben. Tak klidne pisnete: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
9 years ago
·
#48140
Ahojte, s přítelem chceme taky do konce ledna odletět do Anglie, oba máme možná tak základy AJ, spíš já mini základ :-D a přítel se celkem domluví ..už jste někdo slyšel o Warringtonu a práci v Marks&Spencer? Markéta
9 years ago
·
#48161
Lidi pokud víte, že se nedomluvíte a nebudete mít kolem sebe nikoho, kdo vám pomůže, tak radši zůstante doma.
9 years ago
·
#48162
Ahoj chystám se v lednu a hledám parťáka....
9 years ago
·
#48168
Marks and Spencer už nebere lidi , protože ve Warringtonu svoji pobočku zavřel . Ale na jejich místě , ve stejné budově otevřel sklady Amazon. Tam lidi berou a platí dokonce líp, než M+S.
9 years ago
·
#48169
Lubomíre díky za info!!! :-) nakonec skončíme v Leicesteru, nevíš prosím tě o něčem podobném tam? :-)
9 years ago
·
#48174
S kamarádkou přemýšlíme o odjezdu do Londýna. Já už jsem tam téměř rok byla a vím, že se práce sežene během týdne, ale kamarádka je v tomhle trochu ustrašenější a nerada by odjela bez jistoty. Nemáte někdo kontakty na lidi, kteří zprostředkují práci typu - uklizečka, pomocné práce v kuchyni, kavárna, atd? Budu ráda za veškeré informace. Popřípadě se rády připojíme k někomu, kdo také plánuje odjezd ASAP :)))
9 years ago
·
#48177
[quote]S kamarádkou přemýšlíme o odjezdu do Londýna. Já už jsem tam téměř rok byla a vím, že se práce sežene během týdne, ale kamarádka je v tomhle trochu ustrašenější a nerada by odjela bez jistoty. Nemáte někdo kontakty na lidi, kteří zprostředkují práci typu - uklizečka, pomocné práce v kuchyni, kavárna, atd? Budu ráda za veškeré informace. Popřípadě se rády připojíme k někomu, kdo také plánuje odjezd ASAP :)))[/quote] radydociziny.com kontaktní osoba Josef Holoubek
9 years ago
·
#48179
Pepa je dobrá volba, ale práci z ČR nesežene ani on, bez interview či trialu to prostě nejde
  • Page :
  • 1
  • 2
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty