Thursday, 15 January 2015
  4 Replies
  3.1K Visits
  Subscribe
Ahoj všem čtoucím :-) Zrovna mi na stole přistála žádost pro DVLA na výměnu ŘP. Jsem tu tak nějak jakožto au-pair a rodina by uvítala, kdybych jim začal vozit děti. S ohledem na levnější insurance mě požádali, zda bych si vyměnil ŘP. Ovšem ve formuláři po mě chtějí uvést datum příjezdu s tím, že tu musím být více než 185 dní.. Jak se tedy věci mají? Mám si ten půl rok přidat anebo mám prostě smůlu? Děkuji zkušenějším ;-)  
9 years ago
·
#15588
Koukám, že nahlédlo více lidí, ale reakci nepřidal nikdo.. Takže pro ostatní "ztracené" přidávám svůj postřeh. CZ řidičák jsem poslal s vyplněným formulářem a občankou na DVLA. Do formuláře jsem uvedl datum splňující podmínku a čekal, jak to dopadne. Dnes mi pošťák doručil UK řidičák a je to. Jen mě nepotěšil poplatek za výměnu. Takže pokud není výměna nutná, asi vám jí ani nedoporučím. Mylsím, že 50 liber umí každý z nás využít lépe :-D Teď mi jen vyvstává otázka, proč mi DVLA dalo sk.A jako provisional, když mám v CZ normálně full.. ještě to bude zajímavé
9 years ago
·
#15593
ahoj chtel jsem se jen zeptat jak dlouho jsi cekal nez ti dorazil uk ridicak?diky noro
9 years ago
·
#15594
no, naše rodina byla překvapená, že to bylo rychle :-D v úterý jeden týden jsem to poslal a další týden v pondělí dorazil řidičák. no a dva dny na to mi přišla zpátky občanka, kterou jsem jim posílal s tou žádostí.
9 years ago
·
#15595
Ještě jeden důležitý postřeh jsem zapomněl.. Na průvodní informaci o vydání UK řidičáku je u položky pro první výměnu za UK papíry k úhradě uvedená částka 50 liber. Nikde už ale není, že tento údaj je starý. Aktuálně se za to platí 43 liber. Musím ale na druhou stranu uznat, že na stránkách DVLA je uvedeno vše správně a přeplatek 7 liber mi poslali šekem zpátky
  • Page :
  • 1
There are no replies made for this post yet.
Be one of the first to reply to this post!

Inzerce - Nové inzeráty