čtvrtek 19. listopad 2009
  1.9K Replies
  116.4K Visits
  Subscribe
Ahojte, zakladam tuto novu temu, pre vsetky snazilky a buduce maminky,pretoze prave taketo nieco mi na tomto fore chyba. Stranka, kde by som si pokecala - vymenila nazory a skusenosti s babami, ktore sa snazia otehotniet v anglicku. Takze pokial mas zaujem tak sa pridaj, bude nam spolu veselsie.
asi 14 roky tomu
·
#26261
Zabco, to je uzasny. Moc moc moc gratuluju. Uvidis, ze budete mit tentokrat stesticko a vse bude v poradku. Mam velikou radost :) Luci; nevis jak se ma Marcelka? Je vsechno v poradku? Dlouho se nam neozvala. Chapu, ze m ted asi jine starosti, nez sedet u pocitace a doufam, ze se obe holky maji dobre.
asi 14 roky tomu
·
#26264
Zabco a Hani. No nemuzu uverit to je naprosto fantasticke. Mam z vas nesmirnou radost a budu na vas mooooooc myslet, aby se to tentokrat vydarilo naprosto bez problemu. Budeme svama, tak se holky drzte a hoooooooooooodne stesticka a zdravicka vam preji. A na tebe Hani se tesim doufam v to pondeli a na tebe zabco co nejdrive na sraziku. Marky tak to pondeli doufam, ze je vse ok. Ja prijecham v 11 na straford. A na to 3D jsem cucela a moc bych to chtela tak jeste to musim nejak prosadit u manzela a mohli bychom tam jit spolu, kdy tam ty jdes? A na tu meditaci bych taky sla, tak se tu mejte mooooooooc krasne a bajecne a brzo na videnou a slysenou.
asi 14 roky tomu
·
#26266
Jinak jeste take dekuji baby.woman za super vypraveni. Hnes se citim lepe a snad se tak ani nebojim. Ja si zatim ztezovat na doktorky take nemohu ja jsem v Royal Free Hospital, ale ja zatim musim zaklepat zadne problemy nemam, ale nevim co a jak kdyby byli, tak doufam, ze vse bude ok.
asi 14 roky tomu
·
#26273
Teda Haniiiiii,ja malem dostala infarkt,ty tajnustkarko,uz zhavim telefon.Ja ti vytiskla asi 50 stranek internetovy knizky s radama,co vsechno by se melo,aby mel clovek nejvetsi sanci otehotnet a ty uz si klidne tehulkujes!!!:-)Ja jsem za tebe tak stastna!!!!!!!!!!!Moc moc moc ti to preju a jak pises,zadne strachy,ted uz bude vse urcite na 1,musi!!!Tak pa pa v pondeli,nemuzu se dockat! :cheer:
asi 14 roky tomu
·
#26275
Hani tak to sa straaaaasne tesiiiiiiiim, gratulujeeeem, to je uzasne,tak ty si to stihla este predomnou xixi :) kto by to bol povedal, ze sa nam to podari takto naraz :) Jasnacka, ze teraz to zvladneme lavou zadnou, len treba mysliet pozitivne :) straaasne moc sa tesim Dakujem holky, za gratulacie :) teraz len nech uz je vsetko len ok, uzite si krasny vikendik papa
asi 14 roky tomu
·
#26277
Hani, to je super zprava, moc gratuluju, krasne si to uzivej a setri se. Marusko neboj se Royal Free je jedna z nejlepsich nemocnic v Londyne !
asi 14 roky tomu
·
#26280
Dekuji Gabi, a jak ty vubec co delas? Jak ti utika tehulkovani? Jak rostete? Posli fotecky Preji vsem krasny zbytek vikendu a brzo navidenou papapapapa
asi 14 roky tomu
·
#26282
Ahoj Marusko,zitra s tebou pocitam,az dorazis na Stratford,zavolej,budu tam do 10minut,prijedu cernym Ford Ranger-takovej velikej truck.Kdyz vyjdes pred Stratford station a das se doleva,uvidis tam autob.zastavku a stanoviste taxi,tak tam zajedu.Moc se tesim,proberem pak spolu to 3D,urcite na to pujdu ,ale ne driv jak za 2-3 tydny at ma malej mezi tema utz trochu pauzu.Tak pa pa zitra moc se tesim,Marky
asi 14 roky tomu
·
#26286
ok. Tak zitra uz se take tesim budu se snazit tam byt na tu 11. Tak papapappapapapa
asi 14 roky tomu
·
#26297
Hani a Zabcal, srdecne Vam gratulujem, tesim sa s Vami. Dufam, ze sa vsetky coskoro stretneme a pokecame. Co sa Marcelky tyka, tak neviem nic noveho, urcite ma toho vela. Ved tie prve tyzdne musia byt narocne.Verim tomu, ze sa nam ozve akonahle bude moct. Dievcata, dufam,ze sa mate vsetky dobre, babatka su v poriadku a tesim sa na dalsie stretnutie.xx
asi 14 roky tomu
·
#26298
Ahoj holciny, dekuji Marky za bajecne pondeli z jogou a Hance za uzasne pohosteni a pokecani. Bylo to naprosto super. Moc dobre jsem se bavila. Musime si to nekdy zopakovat. Mohli by jste prijit k nam. Sice mame malicky bytecek, ale nejak se tam naskladame hi hi hi ;o))) Jinak co se tyka dalsiho sraziku, tak jsme premysleli z Marky, ze bychom mohli zkusit ceskou restauraci na Willsden green. Tak hazejte navrhy a brzo navidenou papapapapapa a budu se tesit.
asi 14 roky tomu
·
#26309
Ahojte tehulky a snazilky... Tak co ako sa dari? Dufam, ze ste vsetky ok a uzivate si kazducky den :)
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty