čtvrtek 2. říjen 2008
  251 Replies
  56.9K Visits
  Subscribe
jak se vede my jsme z cumbernauld mezi Glasgow a Edinburghem......cesko,slovensko.....ozvete se :) neco popijem pokecame domluvime nejaky vylet...nebo tak ... ;)
asi 15 roky tomu
·
#24200
Ok.Zítra zajdu do hospody a zjistím jaké termíny jsou tam volné a dám vědět.Předpokládám že tady z naší skupiny nás půjde asi 15lidí.Takže hlaste další počty ať se dobereme nějakému približnému číslu.
asi 15 roky tomu
·
#24199
Jo jasne neni problem.... Milos se popta na tu hospu a dame vedet kdy se to sebere...Ale zrejme nektery vikend v breznu....Jinak myslim ze to bude stat zase zato:lol:A 100% budete vedet termin min 14 dni do predu takze bez obav...:)
asi 15 roky tomu
·
#23945
Caute vsici..omlouvam se ale uz jsem tu pekne dlouho nezavital...mam moc litani a vyrizovani...takze hned jak to zmaknu tak se budu venovat...;) a jak se jinak mate ....jde to??uz se trenujete na dalsi chlastacku??:D
asi 15 roky tomu
·
#23691
Hmm fajn jsme tu z hostelu tři češi...... akorat tak nejak nevim jestli bude pro nas možný se tam nějak dostat ani jeden z nas tu nema praci a ani jeden nema moc penez navic takže se uvidí ........štve mě to..
asi 15 roky tomu
·
#23180
Uz se vi presne kde to bude? Bysme to taky mohli hodit na kalendar akci, uz je tam na 10. 1. akce v Edgware (kam jsem chodil kalit, kdyz jsem tam bydlel :woohoo: ), tak by taky mohli vedet, ze i tu ve Skotsku se neco deje. ;) B)
asi 15 roky tomu
·
#23179
Zkusim to tady v Ayr dat nejak do kupy a uvidime. Uz jsem se ptal kamosu a jeden jede stopro pokud nebude mit zrovna lety. ;)
asi 15 roky tomu
·
#23178
Ahojte. Ja sa stahujem do Glasgow next month. Idem tam byvat so svojim priatelom, kory je Skot. Nie je to presne v Glasgow je to okrajova stvrt Coatbridge. Chcela by som najst alebo mat dakych ludi kamaratov ktori byvaju v Glasgow abo v okoli. Bolo by to fajn mat tam dakoho, s ktorym si mozes pokecat v rodnom jazyku, a nielen to... Nieco ako zachytny bod...dakujem... Velmi by mi to pomohlo... moje icq je 247960592 email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. inak som katarina, som z Gbelov na zahori..bavi ma vsetko a mam 21.
asi 15 roky tomu
·
#22672
Zdravim, ja jsem z Glasgow:)
asi 15 roky tomu
·
#22666
Tak to jsem zvědavá jestli nám to vyjde ;)
asi 15 roky tomu
·
#22665
jo jo ja jsem za.......
asi 15 roky tomu
·
#22663
Ahoj:)Tak prvni zajemce...to je super...takze prvni datum prichazi na 10 ledna 2009...pokud do toho nekdo jde tak pisnete ....bude to mega scotland party;-)
asi 15 roky tomu
·
#22416
BUDE SE PORADAT SRAZ CECHOSLOVAKU VE SCOTLAND...pripadni zajemci hlaste se ZDE...;-)Glasgow Edinburgh a akoli...
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty