čtvrtek 2. říjen 2008
  251 Replies
  56.9K Visits
  Subscribe
jak se vede my jsme z cumbernauld mezi Glasgow a Edinburghem......cesko,slovensko.....ozvete se :) neco popijem pokecame domluvime nejaky vylet...nebo tak ... ;)
asi 6 roky tomu
·
#50943
ahooj jak se vam vede ve Skotsku?a jak je to tam s praci?ja ziju uz nekolik let v Londyne a znamy me lakaji prave do Skotska.Byla jsem tam letos na vanoce a bylo to prekvapive skvele,moc se mi tam libilo,ale byla jsem tam jen tyden,takze jsem se i chtela pobavit s lidma,co jsou tam uz dlouho.Myslela jsem ,ze tam moc cechu/slovaku neni...coz memoc nelakalo.Byla tam ale nadherna priroda a hory.
asi 15 roky tomu
·
#24062
Dobrý den prajem všetkým chcem sa spýtat či tu niekto pozná Mariannu Joyce z agentury solutionforce. A či je niekto z Vas v UK cez ňu?? Ona sa špecializuje na obstaravanie parov do rodin v UK. Má inzerát aj tu na tejto stránke. Bol by som velmi vdacny za kazdu informaciu a vopred diky za odpovede :) Ps: Dufam ze tu niekto taky bude :) Cawte
asi 15 roky tomu
·
#23806
a kde?
asi 15 roky tomu
·
#23805
Budu se snazit...;)...No co zivot je jen jeden...tak proc si ho neuzivat:D
asi 15 roky tomu
·
#23546
To? a dal?? :-)
asi 15 roky tomu
·
#23036
TAK LIDI!!!!POTREBUJEM VEDET PRESNE KOLIK NAS JDE TOHO 10.ledna BUDEME BUKOVAT HOSPU.NA 100% se to bude konat v Glasgow..presne misto budem vedet v prubehu pristiho tydne..TAKZE DEJTE VEDET ;)
asi 15 roky tomu
·
#23035
Parada, kdyz tak zdrhnes:D
asi 15 roky tomu
·
#22779
jsme totiz s Tomem zacali premejslet o stehovani se do glasgow .Tak abych tam taky nasel praci proto ten dotaz na kovarnu.
asi 15 roky tomu
·
#22270
Ahoj, ne ne byl jsem doma... Venku bylo hnusne a kosa... uklizel jsem barak...
asi 15 roky tomu
·
#22267
tak co byl jsi dneska nekde???Ja jsem zrovna dorazil ...nezda se to ale to rozvazeni pizzy je tes dobry zahul,ale jako bokovka je to v poho...
asi 15 roky tomu
·
#22266
I ja v to doufam...
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty