čtvrtek 2. říjen 2008
  251 Replies
  57.1K Visits
  Subscribe
jak se vede my jsme z cumbernauld mezi Glasgow a Edinburghem......cesko,slovensko.....ozvete se :) neco popijem pokecame domluvime nejaky vylet...nebo tak ... ;)
asi 14 roky tomu
·
#25071
a kde? chcem prísť
asi 14 roky tomu
·
#25070
[b]Tak jak je to tu v tom scotland[/b]>>>>vypada to jak kdyby tu pes zdechl ...co noveho v Glasgow,Edinu a okoli piste drbejte...nebo neco...zacina nam tu zima tak si to pekne uzijme...jinak sraz cechoslovaku uz se pripravuje...tak se teste B) bude to stat zato :woohoo:
asi 15 roky tomu
·
#24046
Se tu vsichni mejte fajn, hodne stesti s pobytem a praci ve Skotsku. V Po se konecne stehuju (snad) za lepsi praci do Birminghamu. :kiss:
asi 15 roky tomu
·
#24045
Mo jak to tak vypadá tak na další sraz asi nedojdu, vše mi tu jen říká , že je čas jít dál takže se chytnu jedn z možností jak chytnout práci a to je ve španělsku.......
asi 15 roky tomu
·
#23537
taky bych radsi v glasgow, tam se pak pripadne da jeste nekam jit.... ale co budem delat v motherwellu az zavrou hospodu? :-)
asi 15 roky tomu
·
#23536
No parada a je nas zase vice.Ani jsem nepocital stim ze bude tolik lidi.....TO JE SUPER...Jenze budu muset zavolat.... ohledne te hospody a zeptat se jaka je max. kapacita.Pokud ji presahnem budeme muset neco koumat v centru Glasgow.Ale myslim ze to bude v poho..Proc nezustanem v Glasgow? ...protoze neni jednoduche zabukovat Hospodu...Jinak je nas momentalne zhruba kolem 30.coz je solidni pocet..¨:) A nejlepsi cesta do Motherwell je vlakem, je to fakt kousek a vlak jezdi co 15 min a ve spicku co 5 min.Jizdni rady na vlak budu mit vytisknute a nadrazi ukazu ,,,V motherwell na nadrazi budou cekat nasi...A od nadrazi je ta hospoda videt... takze neni problem.Aspon bude poho vylet... Ale stale cekam na lepsi navrhy vylepseni atd kdyz tak hodte neco do placu.....tak zatim cus...
asi 15 roky tomu
·
#23533
ahoj...takze sraz je na Gerge square a pojdeme do Motherwell do Eagle inn...kolko nas tam bude? a ako sa tam dostaneme?ved to je 12 miles...ako tam chcete ist vlakom??preco neostaneme v glasgow...?
asi 15 roky tomu
·
#23021
TAK LIDI!!!!POTREBUJEM VEDET PRESNE KOLIK NAS JDE TOHO 10.ledna BUDEME BUKOVAT HOSPU.NA 100% se to bude konat v Glasgow..presne misto budem vedet v prubehu pristiho tydne..TAKZE DEJTE VEDET;)
asi 15 roky tomu
·
#22767
no tak víkend prace prace troška zábavy na německym marketu co tu mame super jídlo pití svařáček dokonce tu mají i tupláky piva dneska jsem mela dva. Cítim se tam jako doma prostě super. Dokonce jsme poznali jednoho čechoskota a řikal že v glasgow je česká čajovna teda jmenuje se anglicky ale vlastni ji jeho bracha asi cechoskoták
asi 15 roky tomu
·
#22765
Mrknu se tu po okoli Ripe...OK..;) Jinak mne se dovolena blizi uz jenom 14 dni:D
asi 15 roky tomu
·
#22511
Ja vim, cetl jsem to o ty sobote a rad bych dorazil, ale musim byt v praci. Jsem Tomas :) Jinak nejsem primo z Glasgow, ale z Ayr/Prestwick. A co tu tak znam, taxme 3 cesi a jedna slovenka v Ayr a 1 ceska v Prestwicku co maka pro Ryanayr. Jinak jsem nikoho nenasel. Kamoska z Glasgow co byla ze Sokolova v lete odletela a od ty doby jsem na nikoho od nas nenarazil :dry:
asi 15 roky tomu
·
#22509
Cau nevim jak v patek ale prave se tu snazim domluvit sobotu.Jestli chces muzes se pridat...;-)Jinak ja jsem Marcel tesi me.:-)....Jsi sam v Glasgow nebo vetsi banda??
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty