čtvrtek 2. říjen 2008
  251 Replies
  57K Visits
  Subscribe
jak se vede my jsme z cumbernauld mezi Glasgow a Edinburghem......cesko,slovensko.....ozvete se :) neco popijem pokecame domluvime nejaky vylet...nebo tak ... ;)
asi 13 roky tomu
·
#30392
někdo z Londonu ? (NW4)
asi 15 roky tomu
·
#23988
:woohoo: :woohoo: :woohoo: [img]http://www.pohyby.co.uk/media/kunena/attachments/legacy/images/P1060455.JPG[/img]
asi 15 roky tomu
·
#23987
No s praci je to ted bidne....:( o nicem nevim ale kdyby se neco vyskytlo tak dam urcite vedet;) jinak se drzte....
asi 15 roky tomu
·
#23986
Já myslela že tvoje přítelkyně pracuje v destilérce ;)
asi 15 roky tomu
·
#23984
Cau skoťáci :) chtěl bych se poptat na práci v Glasgow, já pracuji v East Kilbride a přítelkyně něco hledá, neumí AJ, tak kdyby nějakej sklad nebo jste věděli kam zajít, budu vděčný. Kdyžtak pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. dík moc zapomoc, už to skoušíme tady dva měsíce...a neuspěch :(
asi 15 roky tomu
·
#23729
tak zachvilku ahooooooooooooooooj;)
asi 15 roky tomu
·
#23215
super zatim se mej:)
asi 15 roky tomu
·
#22710
Fajn, mne je to taky celkem jedno, kde ta akce bude, ja jen ze mam trosku problem s orientaci tak at neskoncim nekde kdo vi kde :D
asi 15 roky tomu
·
#22706
TAk to je v poho ze je v praci ok.....Kazdy se musi proboxovat...Ja to rikam taky, ze mi je jedno kde ten sraz bude,ale je blbost kdyz bude 7 lidi z Edu a 3 lidi z Glasgow to organizovat v Glasgow...Ja sem z Glasgow takze nanadrzuji ani te strane ani te..Jen at je to fer..Pro vsechny..To je vse...Kazdopadne vime ze se ta akce bude konat 10 ledna 2009 TAKZE LIDI HLASTE SE, AT JE NAS VICE;)
asi 15 roky tomu
·
#22704
Mno nevede se tak spatne v praci jsem konecne prestal delat jen devku pro vsecko a pustili me k necemu normalnimu..... K tomu , kde bude ten sraz: Tak to je mi vazne jedno ja jsem tu ted doma a jak jsem rikal vzdycky:vsude dobre tak co doma ,ja vodsad na nejakej cas vyjedu rad...
asi 15 roky tomu
·
#22458
BUDE SE PORADAT SRAZ CECHOSLOVAKU VE SCOTLAND...pripadni zajemci hlaste se ZDE...Glasgow Edinburgh a akoli...;-)
asi 15 roky tomu
·
#22457
Tak to je super,,,dalsi lidicky na konte...Tak az se prestehujes nebo prestehujete dej vedet...neco se vymysli.....Muzem i poradit atd. zatim cau....a mej se..
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty