čtvrtek 2. říjen 2008
  251 Replies
  57K Visits
  Subscribe
jak se vede my jsme z cumbernauld mezi Glasgow a Edinburghem......cesko,slovensko.....ozvete se :) neco popijem pokecame domluvime nejaky vylet...nebo tak ... ;)
asi 13 roky tomu
·
#31684
Cus jak se mate?chtel sem se zeptat,jestli nekdo nevite o nejake praci v Glasgow ted nejak.Nemuzu nic najit.je mi jedno co by to bylo za praci,uz sem dyl bez worku a stale nic a nic najit.dik za kazdou odpoved.
asi 13 roky tomu
·
#29886
zdar a silu,a vitej nazpet;) jestli mi do toho nic neprijde,pravdepodobne se ukazu.nevim zatim jestli sam,ale zkusim obvolat par byvalych kolegu a upresnim jakmile budu vedet.
asi 14 roky tomu
·
#24259
[b][color=#FF0000][/color]Toto leto pod stany .... [/b]B) bando dejte vedet...domluvime neni problem..znam krasne mista. Pivecko, grilovani, pokec jak to zname z domu. ;) ..
asi 15 roky tomu
·
#23749
DIKY VSEM CO DOSLI NA V PODSTATE PRVNI SRAZ CECHOSLOVAKU V SCOTLAND....A UVIDIME SE NA DALSIM HODNE BRZO DRZTE SE ......;) :) Jen tak mimochodem bylo nas 29 ..Coz neni spatne cislo na prvni sraz SUPER....Foto bude ve fotogalerii brzo..
asi 15 roky tomu
·
#22976
.....AKCE 10 LEDNA 2009 SCOTLAND.. TAKZE LIDI HLASTE SE, AT JE NAS VICE!!!!:0 ;) :)
asi 15 roky tomu
·
#22725
Mno tak v tuhle dobu tu znam uz jeden co jsem tu znal tak se vcera ozral jak hovado a delal tu na hostelu bordel jak idiot.Po te co mu rikali at se uklidni a jde se vyspat tak se na to vykaslal .......mno tak ho spacifikovali a odvezli ho pani s placatejma cepicema
asi 15 roky tomu
·
#22724
ok ted sem tu v edinu rád se slezu
asi 15 roky tomu
·
#22723
Nebojte se vse se vyresi;)Nikde bloudit nebudete..a jinak jak se mate?? akce 10 ledna 2009 SCOTLAND.. TAKZE LIDI HLASTE SE, AT JE NAS VICE!!!!
asi 15 roky tomu
·
#22721
no mě je to vlastně taky celkem jedno když mě dovedete tam a zase zpět protože po týdnu v Glasgow budu znát cestu asi jenom do školky a zpět:laugh:
asi 15 roky tomu
·
#22719
No tim bych si nebyla tak jista,ale kdyz uz jsem sama z Karvine dojela a doletela az sem,tak snad to zvladnu :D
asi 15 roky tomu
·
#22718
A cechu tu par znam, to jo...Ze jo chlapi!!;)
asi 15 roky tomu
·
#22717
neboj!!nestratis se :D
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty