čtvrtek 2. říjen 2008
  251 Replies
  57K Visits
  Subscribe
jak se vede my jsme z cumbernauld mezi Glasgow a Edinburghem......cesko,slovensko.....ozvete se :) neco popijem pokecame domluvime nejaky vylet...nebo tak ... ;)
asi 15 roky tomu
·
#23961
Zdar a sílu všem ve slunném Skotsku.Náhodou jsem objevil tyto stránky a neuvěřitelně se mi ulevilo když jsem uviděl kolik našich žije v Glasgow a okolí.Svět je zase růžový :-)
asi 15 roky tomu
·
#23700
Hosi no nic na tenhle sraz se vykaslete....Nechte penize a hledejte praci to je dulezitejsi....Sraz bude znovu..to vam garantuji a klidne specialne pro vas az najdete praci...jinak se drzte...zkusim se taky tady po nejake praci mrknout...ale nic neslibuji...
asi 15 roky tomu
·
#23458
pro lidi co budou mit problematicke...spojeni muzou prespat...max 3 ......predtim jsem mel preklep....:D
asi 15 roky tomu
·
#23457
Promin ale s timhle nemam zadne zkusenosti:0(ale mozna se tu nekdo ozve,drzim palce).....Jo a tu dopravu vubec neres:).....Budu toho 10 ledna na George square...a vse vysvetlim...je to vlakem max. 10 min.Zavedu vas na nadrazi a pak vas tam na nadrazi vyzvednu.......Jo A z Edinburghu jede primo vlak az tam...A dalsi vec´¨Pro lidi co nebudou mit problematicke cestovani domu po akci.....muzou prespat ale max 3 lidi ......No jinak verim ze vse vyjde....Drzte se, zatim cau....
asi 15 roky tomu
·
#23449
Nazdárak lid, chtěl bych se zeptat. Pokud pojedu do Anglie žít a studuju na Gymnáziu ve 3. ročníku, dá se nějak vyřešit problém, že bych střední školu dostudoval v Anglii? Moc díky za odpověď!!! Vážím si každé rady!!! Přeji hezký den.
asi 15 roky tomu
·
#23445
No tak to je teda pekna drzost hazet Cechy a Polaky do jednoho pytle!!! Je fajn, ze to neni zadny disko, pac to zrovna neni salek myho caje... Jinak nevim, zda dorazim, pac na dopravu jsem trdlo a nevim, zda budu mit volno... Taky preji pekne svatky vsem Cechum a Slovakum tady :)
asi 15 roky tomu
·
#23444
Ahojte vsichni ....Budeme jen radi kdyz se pridaji dalsi...Takze neni problem:)A proc se meni misto konani?....dobra otazka :D Muzeme taky podekovat nasim sousedum polakum kteri vetsinou udelaji bordel tam kde prijdou...A manazer bohuzel nevidi rozdil mezi polakem a Cechem....haze to do jednoho pytle....Coz me mrzi....A na doporuceni mojeho kamose, se nasla druha hospoda...Takze jeste jednou dik..Jinak jen tak pro informaci, nejedna se o zadne disco nebo tak.Pouze o pokec pivko atd...proste hospa, takze doufam ze jsou vsichni ok....A jeste pekne svatky vsem...:)
asi 15 roky tomu
·
#23202
super a kde to je??lepsie povedane kde to presne je??ako sa tam dostanem alebo nejaky vacsi zachytny bod..to by bolo fajn...inak ako sa spozname, to ako vsetci prideme do baru a zareveme po slovensky cesky co ako??
asi 15 roky tomu
·
#23201
vsak ono to je 10. ledna (januara) jestli si to dobre jeste pamatuju :)
asi 15 roky tomu
·
#23199
ahoj..planujete daco podobne aj po novom roku?alebo nieco male??by som sa rada pridala, budem byvat v Glagow na buduci rok, teda uz tento rok od 22 decembra..a predsa je len lepsie ked tam mate nejaku tu suznenu dusu... ked hej, tak mi prosimta poslite kontakt na dakoho, by som sa spytala kde to presne je a ako sa tam dostanem, bo ako novacik budem v Glasgow uplne stratena...dik
asi 15 roky tomu
·
#23193
Zatím jsem se ptal v jedné hospodě tady v Motherwellu,ale tam jsou o víkendu diskotéky,tak to tam nejde.Mám v plánu o víkendu navštívit a zeptat se v ještě jené hospodě,kde vím,že o víkendu nic nebývá a mají tam i salonek.Doufám,že se po nějakém dobrém místě dívají i ostatní.Snad to budeme brzy vědět.
asi 15 roky tomu
·
#22692
ahojky doufám že se k nám v lednu přidáš a kluci mohlo by se to pořádat tady u nás v Glasgow stejně jsme v přesile teda zatim vid sznupy
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty