čtvrtek 2. říjen 2008
  251 Replies
  57K Visits
  Subscribe
jak se vede my jsme z cumbernauld mezi Glasgow a Edinburghem......cesko,slovensko.....ozvete se :) neco popijem pokecame domluvime nejaky vylet...nebo tak ... ;)
asi 12 roky tomu
·
#39332
ahojky jeste jsi ve skotsku my jsme v troonu je to asi 40min od glassgowa,tak se muzem nekdy sejit...
asi 14 roky tomu
·
#26798
dobry den jezdim 1xtydne do glasgow a chtel bych vam nabidmout dopravu zavazadel nebo jinych veci do cr a sk pokud mate zajem kontaktujte me na cisle 00420608726377 dekuji www.gbcar.wbs.cz
asi 15 roky tomu
·
#23973
No super cau....Takze dalsi sraz co se bude delat tak doufam dorazis...;)Jo jinak ja jsem Marcel tesi me...
asi 15 roky tomu
·
#23725
Ne dlouho ;) :) ;)
asi 15 roky tomu
·
#23213
znie to super..mam rada cervene dazdniky v kombinacii s George square...tak plati...a tiez mam rada gumovych medvidku...to vies ibe pre pripad, ze by tych dazdnikov bolo viacej... ; )...tesim sa, tak sa tam uvidime.
asi 15 roky tomu
·
#23211
JOI A O TOM JAK SE POZNAME,NEBO KDE TO BUDE SE DOZVIS;)... NEMEJ STRACH...KATKO ....JINAK JA JSEM MARCEL TESI ME.KLIDNE BUDU STAT S CERVENYM DESTNIKEM UPROSTRED GEORGE square:D
asi 15 roky tomu
·
#23210
Jsi SUPER TAK SE TAM PROSIMTE ZEPTEJ...JA JSEM TED V JAPONSKU TAKZE NEMUZU NIC DELAT, VRATIM SE AZ V PATEK....JINAK DIKY MOC ZA OCHOTU>>:)BYLO BY TO FAJN MEJ SE PEKNE ...JO A AZ SE VRATIM TAK BYCH SE MOHL STAVIT SE DOMLUVIT OSOBNE...CO TY NA TO RIKAS??? JINAK ZDRAVIM VSECHNY..A DRZTE SE;) MARCEL
asi 15 roky tomu
·
#22703
RIP jak je??? Vidim ze holky maji domluveno:D
asi 15 roky tomu
·
#22698
Presne,souhlasim s tebou Renie,akce bude v Glasgow:D Uz se tesim,az se kooonecne seznamim:)
asi 15 roky tomu
·
#22696
NO uvidime jak to bude...KOlik lidi se chytne a kdo odkut bude, podle toho uvidime kde se to bude konat,at je to fer ..Doufejme ze to bude stat zato:)JInak jsem rad, ze se to tu trochu hybe:)Jen tak dale!!! Zdravim vsechny krajany v Scotland!!!!
asi 15 roky tomu
·
#22445
ahojky já jsem zatim v Leeds ale do Glasgow se budu stěhovat v lednu tak když budete něco pořádat dejte vědět
asi 15 roky tomu
·
#22444
BUDE SE PORADAT SRAZ CECHOSLOVAKU VE SCOTLAND...pripadni zajemci hlaste se ZDE...Glasgow Edinburgh a akoli...;-)
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty