čtvrtek 2. říjen 2008
  251 Replies
  57.1K Visits
  Subscribe
jak se vede my jsme z cumbernauld mezi Glasgow a Edinburghem......cesko,slovensko.....ozvete se :) neco popijem pokecame domluvime nejaky vylet...nebo tak ... ;)
asi 15 roky tomu
·
#24056
hodne stesti tem co opousti Skotsko,hodne trpelivosti a odvahy tem co se rozhodli tu zustat;) mne se skoti jen tak nezbavi:) diky spravcum serveru za opetovne spusteni stranek,protoze konecne muzu oznamit to,co uz vim vice jak tyden-mam do pondeli volno:woohoo: nezajde nekdo na jedno?nebo i dve?
asi 15 roky tomu
·
#24052
[b]Tak se mejte a drzte se[/b].....at vam to vyjde....;) ;) a ozvete se nekdy....
asi 15 roky tomu
·
#23798
jeeeeeeeeeeee to je dřív než jsem myslela super:woohoo:
asi 15 roky tomu
·
#23795
Taky dobre foto...jinak mozna dalsi party....ale mozna, se bude konat v sobotu 31.1.09 takze ;) :)Doufejme ze to vyjde.....
asi 15 roky tomu
·
#23542
Dnes zajdu do té hospody a zjistím kapacitu,ale myslím,že to bude v pohodě.On je to spíše menší sál,než salonek.To
asi 15 roky tomu
·
#23287
takze lidi z 90% se to bude konat ve steepsu je to autobusem asi 10 az 15 min od buchanan bus station.jede tam linka 36 a 19 ..je to primo u zastavky a jedna se o tradicni skotskou hospodu...manazer bude volat v pondeli po 19:00 takze dodam podrobnejsi info..a o spojeni jak se tam dostat bude komplet...jizdni rad ,.jmeno zastavky atd...:)ZAtim se mejte;)
asi 15 roky tomu
·
#23031
No já budu u rodinky teprve týden ale doufám že nebude problém hodně by mě štvalo kdybych nakonec nemohla dorazit. Jinak je paráda že nás bude tolik a že to bude v Glasgow
asi 15 roky tomu
·
#22774
O te cajovne je dobre vedet;)
asi 15 roky tomu
·
#22518
Ano co na to rict ney K.U.R.W.A
asi 15 roky tomu
·
#22517
No tak ted jsem se dozvedel ze moc lidi nebude..odrekli to...takze nevim.Asi se to bude muset odlozit..k.u.r.w.a ..Na neurcito nebo na urcito,specialne proty kteri se vymlouvaji na to ze to potrebujou vedet s predstihem....Takze znovu kdo ma zajem o nejakou CESKO SLOVENSKOU seslost v SCOTLAND tak at se prosim ozve zde...DIKY A UZ SE TESIME...;-)
asi 15 roky tomu
·
#22514
Fajna moje cislo je 0754 631 1115 A co teda s tim terminem to myslis tuhle sobotu nebo jak? Jak jsem rikal tak misto je mi jedno to asi tak nejak neresim.akorat bych rad vedel doprredu kolik tam bude lidi , aby tam melo nejakou cenu jezdit.
asi 15 roky tomu
·
#22265
Kdo si pocka ten se docka.....aspon doufam ze to tak nejak funguje"""""Bando kde jste,, snad tu nejsou jenom nasi polsti sousede:-)
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty