čtvrtek 19. listopad 2009
  1.9K Replies
  116.2K Visits
  Subscribe
Ahojte, zakladam tuto novu temu, pre vsetky snazilky a buduce maminky,pretoze prave taketo nieco mi na tomto fore chyba. Stranka, kde by som si pokecala - vymenila nazory a skusenosti s babami, ktore sa snazia otehotniet v anglicku. Takze pokial mas zaujem tak sa pridaj, bude nam spolu veselsie.
asi 12 roky tomu
·
#39240
Skarbienek,JA ctu co pisete ale nemam cas.uz jdes do finale,drzim palecky.Hlavne Dej vedet Jake to je v porodnici- mam ztoho strach.Jinak JA dobry jsem silene unavena,I kdyz uz jsem v patem mesici.Stejne me vsude reknou vydrzet nez se narodi.Tak holciny jdu se lecit JA zas pisnu
asi 12 roky tomu
·
#39241
Holky všem děkuji vyzkousim.Mějte se hezky pa
asi 12 roky tomu
·
#39242
holky byly jste se podivat v porodnici, kam pujdete rodit? me to hodne uklidnilo, videla jsem, jak to tam vypada. rekli mam, jak to tam chodi, co muzem ocekavat...
asi 12 roky tomu
·
#39247
Ja v porodnici nebyla. Vim, ze snad jeste rok zpatky se delaly pro tehotne primo "prohlidky", ale ted uz nam to nenabidli, ..ani jsem se neptala. Dali nam ale DVD z porodnich pokoju /primo z nasi nemocnice/, abychom videly, jak vypadaji a co v nich je.. Skoda, taky by me uklidnilo, kdybych tam mohla nakouknout :-) Jo a jeste k tomu kojeni, a vubec k tem zacatkum, vedli jsme o tom znovu debatu s pritelem. Pro to kojeni bych opravdu chtela zkusit co jak nejvic, moc doufam, ze nam to pujde...ale kdyby ne, no nenadelam nic, a nez trapit sebe i prcka, prejdeme proste na UM. A z tech prvnich tydnu mam ja fakt az panicky strach ...ale pritel se tak strasne tesi, i pres to, ze vi, jak to bude narocne, ze me tim fakt hezky uklidnuje :-)
asi 12 roky tomu
·
#39250
Ta rektalna trubicka je aj nato aby jej to uvolnilo prdiky. Pouzi hadicku z odsavacky na sopliky a odsavacku kup novu.Nech lezka aj na brusku.
asi 12 roky tomu
·
#39257
ahoj anie mmi sme toto tiež mávali pred mesiacom ja som bola s tím aj u GP a ten mi samozrejme povedal že to idú zúbky a malá je v poriadku, a zúbky ešte nikde :lol: , tak som jej sem tam dávala panadol baby alebo trošku paracetamolu. Malá sa ukľudnila a spokojne spinkala.
asi 12 roky tomu
·
#39712
Ahojte tehuľky ako sa máte? čo máte nové? dávno ste nedali o sebe nič vedieť. Vy maminky ako sa máte? My ideme v sobotu domov tak sa stráááááášne tešíme ale zároveň mám aj obavy bo na slovenksu sú veľké zimy tak sa bojím ako to ten môj prcek bude znášať.
asi 12 roky tomu
·
#39758
Ahojte tak jsem 21tyden,podle UTZ je vse v pořádku a holciny čekám svoji malou holčičku Saru.Jsem šťastná tak Uz aby to uběhlo a měla jsem ji u sebe
asi 12 roky tomu
·
#39762
Ahojky, lubika zaaavidim cestu domu. Nas to ceka snad v lete, az vyrodime pas atd. Nemuzu se dockat!!DO te doby mi aspon prijede mamka a tatka kouknout na vnoucka :-) Jumpicek: Ani nevis, jak ti preju, ze je vse v poradku!! Drz se!! Hodne zdravicka! :-) JInak ja jsem uz 38 tyden, porod cekam kazdym dnem. Vicemene cesky due date mam uz v patek 10.2., poslicky jsou cim dal castejsi a silnejsi, tak uz se jen modlim aby se to konecne rozjelo. Jumpicek, uzivej, dokud je co :laugh: Pro me je ten konec siiiileny, to cekani, to jak se clovek uz citi fyzicky i psychicky.. Strasne se uz na maleho tesim, ale tolik strachu a nervu, jak to vsechno bude..to jsem necekala :) Zatim papa a ozvu se uz snad jako hrda mamina ;)
asi 12 roky tomu
·
#39775
Let sme mali super a rodina sa veľmi tešila keď sme prišli len malá je trošku dezorientovaná s toľkých ľudí okolo seba. :cheer: skarbienek juj ale ti to ubehlo rýchlo :cheer: Juj napíš keď niečo :silly: Jumpicek pred rokom som bola aj ja v 21 týždni a naša sa volá tiež Sarah, to je super náhoda. :woohoo: Držím palčeky a vychutnávaj si ten krásny pocit v brušku :cheer: A dievčá píšte keď niečo nové :silly:
asi 12 roky tomu
·
#39781
jumpicku,to jsou tak skvele zpravy ani nevis,jak moc ti to preju :-)).Tak at uz je vse az do konce bez problemu a davej o sobe vedet,pa Marky
asi 12 roky tomu
·
#39782
scarbienku,moc na tebe myslim a drzim palecky co to da,at uz to moc dlouho netrva a mas sve vytouzene detatko v naruci:-).Mate uz pro chlapecka jmeno??A kdy ti prijede mamka?Nejsi na facebooku?Kdyby ano,rada bych si te pridala,preci jen je clovek vic kontaktu treba na chatu a muzes se podivat na fotecky a tak.Urcite budes i obcas potrebovat psychicky podrzet a ne vzdy budes chtit ,aby to mohl cist kdokoliv,jako zde.Tak pokud mas zajem muj kontakt na fb je Laddy Smid-pouzivam manzelovo ikonku-on si to zalozil,jamu to zacala pouzivat,on pak presedlal na e-bay a tak mi ten jeho profil zustal,uz to ani nechci menit.Tak paaaaa a urcite dej o sobe vedet jeste pred porodem :-)).Good luck,Marky
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty