čtvrtek 19. listopad 2009
  1.9K Replies
  116.2K Visits
  Subscribe
Ahojte, zakladam tuto novu temu, pre vsetky snazilky a buduce maminky,pretoze prave taketo nieco mi na tomto fore chyba. Stranka, kde by som si pokecala - vymenila nazory a skusenosti s babami, ktore sa snazia otehotniet v anglicku. Takze pokial mas zaujem tak sa pridaj, bude nam spolu veselsie.
asi 12 roky tomu
·
#40900
Ahojte holciny, tak nas porod ceka kazdym dnem, mozna kazdou chvilku ;] jsme ve 39.tydnu +2 dny a stale uz jen cekame, kdy a jak to prijde. Je tu nervozita, ale hlavne teseni se az bude male konecne venku ;] rikam, priroda to ma krasne zarizene...8 mesicu se modlime, at male zustane v brisku a 9 mesic se tesime na to, az bude uz male venku :] Je to nase prvni, takze vubec nevime do ceho jdeme a co nas ceka, z britskeho systemu jsme trochu zdeseni...ale rikam si, ven to mimi nejak dostat musi, ne ;] Tak jen drzte pesti :] a preji Vam vsem snazicim se, tehotnym a maminkam krasny den a at je vse v poradku.. Mima
asi 12 roky tomu
·
#39349
Ahoj Andri, gratuluji k miminku:)My už máme čtyři měsíce a pořád nás trápí ale napíšu ti co jsem vypozorovala. Jelikož kojím malýho nadýmalo skoro vše, veškeré pečivo kde je droždí, težká jídla např. smažená. V pořádku jsou těstoviny, rýže a brambory míchám to s fenyklem (čerstvým) který jenom ohreji na panvičce, ještě hodně pomáhá nahřívání bříška, máme polštářek s třešnových pecek který dám na minutu do mikrovlnky a přiložím na bříško. Když hodně tlačí a křičí používám rektální rourku do zadečku( většinou teda večer když je řev nejhorší), pekně se po ní vyprdí nebo pokud nemáš dá se použít i teploměr. Vzdycky mu to kolem zadečku naoleju pak mu mu dám rourku nebo teploměr a pomalými pohyby mu tam kroužím dokad se nevyprdí nebo nevykadí. To jsou ti chlapečci:)jo a s kapiček nám pomáhal Espumisan. Držím palce at to brzy přejde a pevné nervy. PS: pozdravuj sestricku Kamku:)) papa
asi 12 roky tomu
·
#38233
Ahoj daska. jeej to ty si robila s mojou sestrou???no dakujem velmi za rady,hoci sa snazim robit vsetko a marne nic nepomaha .Do rana sme hore...Ale samozrejme budeme bojovat dalej...
asi 12 roky tomu
·
#38234
Ahojte baby, najde sa tu nejaka ktora absolvovala IUI alebo IVF zo zahranicia? teda ze domov prisla len na jeden cyklus kedy sa IUI alebo IVF vykonalo? my to chceme s manzelom absolvovat a rada by som popisla, pocula nejake rady a skusenosti.
asi 12 roky tomu
·
#38236
To Andrea: Poznam velmi dobre, co je to zapasit s kolikami u kazdeho zabera nieco ine alebo v horsom pripade ako Ti povedia, babo z toho vyrastie. Skusaj masaze pred spanim a ked uz je plac, tak teplu plienku na brusko alebo babo drzat vertikalne, neradi vtedy lezia. Skus este Dentinox, ten niektorym detom pomoze. Priznam sa nam pomohol Espumisan, ale polsky, ked som skusala slovensky, nic z toho nebolo. Polsky sa davkoval len 2x denne. Dalej pouzivam aj probiotika, ktore mam zo Sk, ale daju sa kupit aj tu, nie lacna zalezitost http://www.biogaia.ie/buy-online-uk Alebo da sa kupit aj lacnejsie probiotikum pre deti na nete http://www.100percentnature.co.uk/proddetail.php?prod=PRBC0002 asi si ho kupim, pre istotu,probiotika pomohli malej, ked brala antibiotika. Viem, ze je to hrozny cas, ked sa neda inac, len vydrzat, hovorili mi, ze do 5 mesiacov to prejde. Vela nervov a spi kedy mozes.
asi 12 roky tomu
·
#36815
ahoj, niekto z blackpool. mam 4rocnu dceru...
asi 12 roky tomu
·
#33816
south east london???v okoli se 13 ???za 4mesiace sa nam narodi chlapcek :woohoo:
asi 12 roky tomu
·
#39625
Ahojte maminky, takže mne sa už skončili časy keď som bola doma s maličkou. Dneska sme boli na skúšku v škôlke a od utorka nastupujeme na ostro. Našťastie ideme len na part-time tak dúfam, že to všetko zvládneme a bude sa tam maličkej páčiť kedže má rada deti. Joj, ale sa bojím ale asi to tak má byť ...
asi 12 roky tomu
·
#35671
Ahoj, chtela bych se zeptat na vase zkusenosti s potratem tady v Anglii? O vikendu jsem samovolne potratila v 6 tydnu, zadne bolesti nic, dneska rano test negativni. Je to muj druhy potrat tady, prvni taky v 6 tydnu, to jsem skoncila na pohotovosti s podezrenim na mimodelozni tehotenstvi. Nastesti vsechno v poradku. Dneska jsemm byla u GP s tim, ze bych chtela doporuceni na gynekologii, ale doktorka se na me divala jako na blazna, co ze to po ni chci. Ze neni zadny duvod, dokud se to nestane trikrat aze to odejde samo. Ja ted nevim, jestli mam pockat, nebo si pro jistotu zajit nekam soukrome. Mate s tim nekdo zkusenosti? Dekuji za kazdou odpoved.
asi 12 roky tomu
·
#33149
@JanaH Tady se to fakt neřeší, já jsem po samovolném potratu dostala na pohotovosti nějaké prášky protože jsem nepřestávala krvácet, ale nikdo mě neprohlížel. V ČR pokud vím dělají scan, má ho v ordinaci snad každá gynekoložka, tady se na něj čeká tři měsíce. V ČR se posílá na revizi dělohy, tady o něčem takovém ani neslyšeli. O anglickém zdravotnictví nemám slov, jestli máš tu možnost zaleť si domů.
asi 12 roky tomu
·
#32653
holky a nevite, co se tu dela pri caste menstruaci?
asi 12 roky tomu
·
#32643
tak to som naozaj prekvapena,ja som krvacala tiez v siestom tyzdni a hned ma poslali na scan.Po prvom scane si neboli isty tak som tam musela prist aj druhy x po desiatich dnoch.A tehotensky test Ti moze stale ukazovat ze si tehotna aj ked uz mozno niesi,preto by si mala trvat na scane.Je to tvoje pravo.Musia Ta odporucit do nemocnice,vsak krvacanie nie vzdy znamena potrat..Asi preto,ze v rannom tehotenstve sa to jednoducho vylavi nie ako v neskorsich mesiacoch.Ja som krvacala a bejby je vo mne..tu nemaju gynekologov ako u nas-u nich neexistuje preventivna prehliadka.Jedine ak by si mala nejake podozrenie na zapal tak si stery robis sama.Je to tak na hlavu postavene..Radim zmen si Gp, staci ked poziadas tam kam chodis ze si nezelas uz vidiet tuto osobu ze Ti nevyhovuje.Drzim palce a nabuduce si trvaj na svojom papa
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty