čtvrtek 19. listopad 2009
  1.9K Replies
  116.2K Visits
  Subscribe
Ahojte, zakladam tuto novu temu, pre vsetky snazilky a buduce maminky,pretoze prave taketo nieco mi na tomto fore chyba. Stranka, kde by som si pokecala - vymenila nazory a skusenosti s babami, ktore sa snazia otehotniet v anglicku. Takze pokial mas zaujem tak sa pridaj, bude nam spolu veselsie.
asi 11 roky tomu
·
#44312
Tato infekcia je velmi common u babetiek-ani ja som o tom nevedela-prejavuje sa na jazyku babatka bielym povlakom.Casto sa da pomylit povlakom zbytkou mliecka na jazycku.Ale da sa to jednoducho zistit.Ak si vezmes vatovu tycinku a skusis zotriet ten povlak a zide tak to je len mliecko.Ak sa to neda odstranit tak to je infekcia.Moze to babatku vadit a iritovat.A taktiez ako som vyzsie spominala,predava sa medzi matkou a babatkom.Mozno to maju aj vacsie babatka nez par mesacne(to uz neviem)A moze sa to rozsirit aj na lica zvnutra a dasna a aj pery.Moj ked to mal na perach tak az vtedy som si to vssimla.Mozte nadalej kojit,hlavne to liecit z obidvoch stran.Maminke kremik a babatku bud kremik alebo roztok-isto stym chodte k gp-on alebo ona Vam poradi. Tent kremik pre matky sa potiera iba na bradavky a ak su bolave already tak si ich sprchujte teplou vodou alebo su na to aj nejake obklady vhodne(moze to poriadne boliet a niektore mamicky vraj stym mali velke problemy) Tiez ,je dobre to tymi vatovymi tycinkami jemne davat dole.Ja som si prevarila vodu a trosku odstatou som tymi tycinkami zotierala z pusinky to biele dole(to je taka najjednoduchsia dezinfekcia stou prevarenou vodou-mozno 15-20 minut odstatou,hlavne aby nebola vriaca aby sa bejby tym neporanilo a navlhcenymi tycinkami to vytierat.)
asi 11 roky tomu
·
#44329
ahojte,hledám někoho na pokec nebo na kafe z okolí Walsall,mám dvouměsíční dcerku a nikoho s dětmi tu neznám co by mluvili česky nebo slovensky.Kdyby někdo chtěl pokec,můj email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
asi 11 roky tomu
·
#44340
Ahoj, holky! Je tu nějaká budoucí maminka z twickenhamu?:)
asi 11 roky tomu
·
#44376
je tu nejaka buduca maminka zo Streathamu ?
asi 11 roky tomu
·
#31636
ahojky potrebovala bych poradit uz se snazime skoro dva roky o mimco a chtela bych vedet jak se to tady resi a jak postupavat ,jestli ma nekdo zkusenosti?
asi 11 roky tomu
·
#31637
[quote]ahojky potrebovala bych poradit uz se snazime skoro dva roky o mimco a chtela bych vedet jak se to tady resi a jak postupavat ,jestli ma nekdo zkusenosti?[/quote] Ahojky,musis ke svemu GP a rici,ze se snazite vice jak 2 roky(drive to tu neresi) a ten te posle ke gynekologovi na vysetreni a pokud tam nic nezjisti,projdes serii testu( hormony z krve,pruchodnost vejcovodu,utz a manzel kontrola spermii) a s tim te pak poslou na fertility clinic,kde pak rozhodnou jaka metoda pro vas bude nejlepsi,podle toho,jaky mate problem Nam se takhle po umele inseminaci a hormonalni podpore po vice jak 3 letech snazeni narodil chlapecek.Takze to nevzdavat a drzim palecky at to vyjde!!!!!Pa Marky
asi 11 roky tomu
·
#44425
Marky 32 moc dekuju za informace.no mi se snazime rok a 7 mes ale rict jim muzu ze se snazime dyl.ale jeste musim nejdriv zmenit doktora protoze jsme se prestehovali
asi 11 roky tomu
·
#44687
Ahoj, je tu nekdo z okoli Kingston?
asi 11 roky tomu
·
#44730
Ahoj Mikala, vim presne cim prochazis, presne jak uz ti tu psala Marky, musis GP presvedcit,ze se pokousite dele nez 2 roky. Mi uz se snazime vice nez 4 a teprve se nam podarilo dostat na specialni fertility clinic,ale predtim delaji spoustu krevnich testu, vysetri muze -pritele a celkem dlouho to trva ,teda u nas to tak bylo. Budu rada, kdyz se ozves a cokoli te zajima, klidne se ptej, pokud budu moct rada odpovim. :)
asi 11 roky tomu
·
#45062
Ahoj rada by som sa zapojila do tejto diskusie. S priatelom sa uz dlho snazime ale wobec sa nam nedari. No mozno sa uz podarilo akurat je mesiac co mi to meska a necitim sa dobre... Zajtra pojdem kupit test a uvidim ako to dopadne drzte mi palce prosiiiim :unsure: Eleanor
asi 11 roky tomu
·
#45150
ahojte holky..... Kdyz to tady tak ctu tak se utvrzuji v tom ze na svete snad spravedlnosti neni.... :evil: ja otehotnela jak mavnutim kouzelneho proutku.... s pritelem jsme miminko neplanovali a nejak se ;smiklo; zprvu sok ale uz se na mimi tesime, takze vsem snazivkam drzim palecky. Jsem v 11tt a jen se modlim aby vse bylo v poradku... UK zdravotnictvi mi nahani strach, maji to tady tak trochu na haku... Nenasla by se tady nejaka tehulka/snazivka z Leicesteru nebo okoli?? Jsme tady sami s pritelem a tak mi pokec se zenskou chybi :dry:
asi 10 roky tomu
·
#46591
Ahojte vsetky, co ste sa rozhodli pre to najkrajsie poslanie v zivote ....a to mat dieta , ale najprv by ste mali vediet co moze skomplikovat Vas buduci zivot mamicky . Ako uz asi viete z dostupnych medialnych informacii aj u nas, alebo v cesku . Velmi dolezite informacie o odoberani deti v celej europe a svete . Nie nechcem nikoho strasit ,ale je potrebne ludi informovat co sa deje okolo nas . Sucastna situacia aj na slovensku sa zacina radikalne menit pre nase deti a buduce deti . Preto ak chcete vediet viac dozviete sa na relaciach na slobodnom vysielaci Banska Bystrica na stranke online radia [b] www.slobodnyvysielac.sk [/b] tu v archive s nazvom informacna vojna su vsetky relacie a zvlast pre vas dolezite su tie kde sa spomina juvenilna justicia - odoberanie deti jedna z nich bola minuly tyzden link tu : http://archive.slobodnyvysielac.sk/2013-10-10_21-00_informacna-vojna-juvenilna-justicia-skutocny-pribeh.mp3 dalsie najdete v starsich datumoch ako napr tu: http://archive.slobodnyvysielac.sk/2013-09-12_21-00_informacna-vojna-juvenilna-justicia-pietruchova-sojka-dupkala-chlebek.mp3 nie nechcem Vas znepokojovat ale musite vediet co nam vlada pripravuje a ako nas chcu zastrasit nemat tie deti pretoze to co robia vela mladych ludi moze odradit . Budme bdeli a nedovolme si par ludom menit nasu slobodu a nicit hodnoty rodiny . Prajem vsetko dobre dievcence a matky nasa buducnost
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty