čtvrtek 19. listopad 2009
  1.9K Replies
  116.2K Visits
  Subscribe
Ahojte, zakladam tuto novu temu, pre vsetky snazilky a buduce maminky,pretoze prave taketo nieco mi na tomto fore chyba. Stranka, kde by som si pokecala - vymenila nazory a skusenosti s babami, ktore sa snazia otehotniet v anglicku. Takze pokial mas zaujem tak sa pridaj, bude nam spolu veselsie.
asi 12 roky tomu
·
#32565
No me tu vlastne ani nikdo to tehotenstvi nepotvrdil. Delala jsem si testy sama s tim, ze jsem slabe spinila od zacatku, ale doktor mi rekl, ze to je normalni. Mela jsem jit na testy jejich dneska, ale tim, ze jsem zacala pres vikend krvacet silne, tak proste usoudili, ze je to samovolny potrat. A odporouceli me domu s tim, ze zadny scan se delat nemusi, ze je to ok a odejde to samo. GP budu menit zitra, ale tak si rikam, jestli opravdu zbytecne nesilim, bylo to brzy, bolesti nemam ... jestli nejsem zhyckana z ceska. Snazim se premyslet racionalne, ale moc mi to nejde.
asi 12 roky tomu
·
#31758
Ahojky,I JA jsem zacala silne krvacet v 6 tydnu a GP okamzite Volala do nemocnice aby me vzali na scan.A vidis mimi se udrzelo,krvacela jsem az do 14 tydne.Ale mozna to bylo tim ze prvni tehotenstvi tady me pekne podelali .Mela jsem to Stejne co ty rikali ze to odejde a musela jsem na kyretaz nosila jsem plod skoro do 17tydne .Nedej se a chtej jit na vysetreni!!drzim pesticky
asi 11 roky tomu
·
#40988
1_2012-05-22-2.jpg Mamicky, tetusky, babicky..navstivte moj Gnexy Bowtique. Módne farebné doplnky do vlasov vhodné pre deti do školy, ako doplnky k oblečeniu, vhodne na školské fotografie alebo len na každodenné nosenie. www.facebook.com/#!/pages/Gnexy-Bowtique/121865524575589 “Adding a little oooooh to girl’s hair around the world…”.
asi 11 roky tomu
·
#40989
1_2012-05-22-3.jpg Mamicky, tetusky, babicky..navstivte moj Gnexy Bowtique. Módne farebné doplnky do vlasov vhodné pre deti do školy, ako doplnky k oblečeniu, vhodne na školské fotografie alebo len na každodenné nosenie. www.facebook.com/#!/pages/Gnexy-Bowtique/121865524575589 “Adding a little oooooh to girl’s hair around the world…”.
asi 11 roky tomu
·
#40990
1_2012-05-22-4.jpg Mamicky, tetusky, babicky..navstivte moj Gnexy Bowtique. Módne farebné doplnky do vlasov vhodné pre deti do školy, ako doplnky k oblečeniu, vhodne na školské fotografie alebo len na každodenné nosenie. www.facebook.com/#!/pages/Gnexy-Bowtique/121865524575589 “Adding a little oooooh to girl’s hair around the world…”.
asi 11 roky tomu
·
#41516
Ahoj, holky! Je tu nějaká budoucí maminka z Manchesteru?
asi 11 roky tomu
·
#41519
Zdravim, ani neviem komu mam odpovedat, ale jedna rada ku+ľ gynekologickym vysetreniam, ak ich chcete dosiahnut musite sa stazovat na bolest, plakat, zvijat sa. Mozno je to divadlo, ale to pomohlo zatial kazdemu s kym som sa rozpravala. Dievcatam, ktore potratili radim najst si v okoli specializovanu nemocnicu pre zeny a v pripade dalsieho tehotenstva si pytat odporucanie tam. Mne sa narodila velmi predcasne dcerka a ani len nepremyslam v buducnosti o tunajsej nemocnici.
asi 11 roky tomu
·
#41524
ahojte baby :) super tema :) my sme zatial v stadiu snazenia sa :) som v londyne len kratko necele 3 mesiace. Prestahovali sme sa sem pre priatelovu pracu. Teda musim povedat ze je to poriadna zmena pre mna :) bola som rozhodnuta mat babo na SR ale veci sa trosku pomenili. Ako to mate vy? Rozmyslate nad porodom doma alebo tu? bolo by celkom fajn kebyze napisete co si myslite o porode v Uk a co na SR/CZ. :)
asi 11 roky tomu
·
#41972
ahoj holky,tak se me po dlouhe dobe v nemocnici,v 41+4tydnu ;17.6. narodila holcicka Sara 3,860g.porod priserny nejhorsi co jsem mela.Tri dny me porod vyvolavali,cpali do me gel,po kterem jsem mela bolesti ktere ovsem vzdy po 10 h.odezneli.delali me hamiltonuv hmat,ktery ovsem taky nezabral.byla to urostla cernoska ktera rekla ze musim vydrzet.Stridala se u me dcera s manzelem ale uz jsem to bolestma vzdala nemohla jsem byla jsem vycerpana.nabodla me kanilu do ruky tak stourala az vsude zacala strikat krev.no nakonec se vymenila sluzba tam se menili vzdy v 8rano a v 20.h prisla mladounka midway a ta rikala ze to neni mozny me tam tak trapit tri dny.prosila sem brecela tak dosla pro doktora ten me vzal pichnul vodu a za 15 minut mala byla na svete.mohli me toho usetrit ale uz nikdy bych tu nerodila pristup cernych sestricek ne vsech ale to jsou vyjimky proste hruzajsem rada ze to mam za sebou
asi 11 roky tomu
·
#41973
ahojky,holky chci se zeptat mam angl.rodny list pro malou jak ziskat ang.pas pro ni.jsme tu uz 5let ale cekame na obca.kdo poradi nebo rekne co bude dal.?dekuji vsem predem.Lucie
asi 11 roky tomu
·
#41985
Ahoj jumpíček srdečne Ti blahoželám k maličkej :laugh: Zle sa to čítalo ako si rodila, našťastie to máš už za sebou a ste v poriadku. Držím palčeky. Keď budeš mať čas napíš ako sa vám darí :laugh:
asi 11 roky tomu
·
#41989
lubika252, Ahojky taky te moc pozdravuji,dari se nam dobre.Pekne rostem a i docela zatim pekne spinka.A co ty jak je u Vas?Jinak preji hezky den
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty