čtvrtek 19. listopad 2009
  1.9K Replies
  116.2K Visits
  Subscribe
Ahojte, zakladam tuto novu temu, pre vsetky snazilky a buduce maminky,pretoze prave taketo nieco mi na tomto fore chyba. Stranka, kde by som si pokecala - vymenila nazory a skusenosti s babami, ktore sa snazia otehotniet v anglicku. Takze pokial mas zaujem tak sa pridaj, bude nam spolu veselsie.
asi 12 roky tomu
·
#39783
JUMPICEK: Tak to gratuluji!!! Já už mám doma 3měsíční Sáru a nestíhám se divit, co všechno zvládne. Malá si sama drží lahvičku s pitím, už v leže se dokáže otočit o 180° aby viděla na dveře, jak se otvírají a zavírají. A když jí to přestane bavit, tak se přestěhuje tak, aby viděla na televizi. Vybírali jsme jméno tak, aby bylo jak v ČR tak tady. Užívej si bříška. Počkej až začne v břiše cestovat. Já jsem v práci říkala, že se vlní jako létající koberec. Ale je to supr pocit. LUBIKA252 Neměj obavy, děti se rychle rozkoukají a mají rádi společnost. Každý na ně mluví, žvatlá a směje se. SKRABINEK Držím palce ať máš pohodový porod. Ten čas před porodem je nekonečný. Člověk už neví jak si lehnout, sednout, už máš problém si zavázat boty a o návštěvě toalety ani nemluvím. Připadala jsem si jako čůrající panenka. Ale až se Ti malé narodí, tak Ti zase bude chybět to bříško. Já jsem si ho pak ještě měsíc hladila, jak jsem byla zvyklá. Rodila jsem ve 38.týdnu a malá je zdravá jen trochu menší.
asi 12 roky tomu
·
#39823
Ahoj holciny,Prosím rychlou radu.Mám 3 1/2 chlapečka,v úterý jsme byli ockovany na MMR- horečky nemáme ale kluk se me osype jenom horejsek ramena kde měl vpich na hrudi zadá obličej a hlava ho svedi,porad si to drbe.Vyskoci to za pět minut zmizí a objeví se mu to jinde.Co Mám dělat objednat se na GP nebo počkat ze to vymizí?Ma stim někdo zkušenost ? Děkuji
asi 12 roky tomu
·
#39824
Ahoj,ja by som to odfotila kedze sa to sale straca a isla s tym k lekarovi. Nech sa radsej na to pozrie.
asi 12 roky tomu
·
#39825
ahojky me se malej osypal uplne celej po tele a mel i vyskoke horecky po tehle vakcine,ale osypal se asi az tyden po ockovani-to je pry normalni.Ja byt tebou zajdu zitra k GP,urcite maji nejake emergency hodiny,kdy berou bez objednani(u nas je to od 9-10h),at to radeji vidi doktor,ikdyz to bude nejspi reakce na to ockovani,drzim palecky
asi 12 roky tomu
·
#39827
Ahoj, včera jsem s malou (3 mesice) byla na očkování DTaP/IPV/Hib and Men C a pred ockovanim me upozornovaly, ze jestli bude mit mala nejakou reakci na vakcinu, tak mam dojit s ni k jejimu GP. Kdyz bude mit jenom teplotku, tak ji mam dat Paracetamol pro deti. Je lepsi dojit k GP, a zjistit, ze to neni nic duleziteho nez to nechat jen tak a pak se toho zbavovat nekolik mesicu. Drzim palce,at je vse OK.
asi 12 roky tomu
·
#40012
Ahojte mamicky. Momentalne som v 36tt a babetko uz ma 3,20 ,doktor vravi vraj herkules a pripravil ma na tahzsi porod,vecsia hlavicka, ramienka.Ake sa Vam narodili babatka???trosku sa bojim porodu,dufam,ze uz velmi nepriberie. A rozmyslam uz aj o cisarskom(ze si to neako vybavim)Co vy na to poradte prosim....
asi 12 roky tomu
·
#40013
Ahoj Andy,na udaje z UTZ bych az tak moc nekoukala.Me ve 36tt strasili,ze ma malej 3,80 a rekli mi ze bude mit urcite pres 4kg,az se narodi(manzel mel 4,25,tak jsem tomu docela verila).Ale na tezsi porod me nepripravovali.Ono na tom az tak nezalezi kolik vazi(pokud samozrejme nema 5kg),vic zalezi na tom,jak si stavena a vubec jak porod bude probihat,jak se budes otevirat atd.KOmplikace muzou a jsou i u malinkatejch deticek,tak bych si s tou vahou nedelala az takove starosti,Moc drzim palecky at je vse v nejlepsim poradku a dej vedet :-))
asi 12 roky tomu
·
#40026
Ahoj, Moj maly mal 3,80 ked sa narodil. Bol riadne velke babetko a poznam mamicku ktora bola ovela utlejsia ako ja a jej syncek mal cez 4 kg. Neboj sa nicoho. Hlavne je aby babetko bolo spravne otocene a aby porodne cesty boli priechodne. Po cisarskom sa zeny vraj zotavuju tazsie. Ja som asi pol hodku po porode bola v sprche a dalsi den doma. Je dolezite aby ta midwife spravne a vcas nastrihla co predpokladam ze pri takej velkosti bude potrebne. Drzim palce.
asi 12 roky tomu
·
#40030
[quote]ahojky me se malej osypal uplne celej po tele a mel i vyskoke horecky po tehle vakcine,ale osypal se asi az tyden po ockovani-to je pry normalni.Ja byt tebou zajdu zitra k GP,urcite maji nejake emergency hodiny,kdy berou bez objednani(u nas je to od 9-10h),at to radeji vidi doktor,ikdyz to bude nejspi reakce na to ockovani,drzim palecky[/quote] Hlavne jsem zapomela napsat,ze podle utz jsem mela mit obrika a ve finale mel malej prumernych 3,5kg :-))
asi 12 roky tomu
·
#40107
Ahoj, mala mela na rucicce suchou pokozku. Midwife mi poradila ať ji sucha mista mazu olivovym olejem. Kdyz to nezmizelo, tak jsem navstivila GP a mame atopicky ekzem. Takze....mala ma masticku a neco na koupani. Masticku mazeme tretim dnem a supr. K porodu: ja jsem od zacatku vedela, ze budu mit male miminko. A presto jsem rodila cisarskym rezem. Na pokoji jsme byly ctyri a z toho tri jsme mely cisarsky rez. Je to individualni, protoze ta holcina co jedina z nas porodila normalni cestou, tak mela kluka jako buka. Hlavne se nestresuj. Dulezite je, aby vse probehlo v pohode. Drzim palecky.
asi 12 roky tomu
·
#40868
ahojky holky nevite nekdo jak to tady je v anglii kdyz se nedari otehotnet? :dry:
asi 12 roky tomu
·
#40869
Nejsem si uplne jista, ale myslim, ze musis "nemoct otehotnet" aspon dva roky, to by Ti presne napsala Marky32. A pak Te nejspis GP posle na Sexual Health Clinic. Mozna bysis tam privatne mohla zajit i sama, na nejake vysetreni, ale kdovi kolik by to stalo :( Jak dlouho uz se nedari?
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty