čtvrtek 19. listopad 2009
  1.9K Replies
  116.2K Visits
  Subscribe
Ahojte, zakladam tuto novu temu, pre vsetky snazilky a buduce maminky,pretoze prave taketo nieco mi na tomto fore chyba. Stranka, kde by som si pokecala - vymenila nazory a skusenosti s babami, ktore sa snazia otehotniet v anglicku. Takze pokial mas zaujem tak sa pridaj, bude nam spolu veselsie.
asi 12 roky tomu
·
#40871
rok :(
asi 12 roky tomu
·
#40872
Ahojky,tak pokud se snazite rok a nejde to(predpokladam,ze jste jiz pouzili ovulacni testy,aby jste zkouseli presne v dobe ovulace),pokud ne-zkuste a pak to teprve reste s GP.Vynechat alkohol .cigarety,to snad ani nemusim psat.POkud je ti vic jak 30let,necekala bych dele a sla k GP a zalhala,ze zkousite jiz ty zminene povinne 2 roky.On vas doporuci na infertility clinic,kde vam nejdriv udelaji plno testu-spermie,krev na hormony a takovy mensi zakrok na pruchodnost vejcovodu.Dle vysledku ,pokud mas hormony ok a manzel takz ok,doporuci dalai postup.My byli oba ok,tak nam udelali umelou inseminaci s hormonalnima injekcema a napoprve to vyslo.Kdyz ale budes mit spatny hormony nebo manzel sperma pujdete rovnou na umele oplodneni.Myslim,ze zdarma mate narok na 2.Vsechny ty testy,cekani na vysledky,objednani apod trva mesice,proto pisu,ze pokud ti je vic jak 30.necekej a rekni GP.ze uz zkousite vice jak 2 roky,jako jsem to udelala ja.A hlavne ver.Ja verila,ze to nejak pujde i ti treba pres nahradni matku a mame doma skoro 2leteho milacka.Drzim pesti a dej vedet,hodne stesti Marky
asi 12 roky tomu
·
#40873
me bude 29 ,jojo ovu testy zkousim nechame tomu jeste cas a uvidime
asi 12 roky tomu
·
#40876
ahojte zienky,je tu niekto v priebehu tehotenstva?My sme iba v piatom mesiaci za tyzden .V ololi SE17???? Vsetkym dievcinam co sa snazia zelam nech si to vychutnate a hlavne bez stresu,vsetko pride.Odporucujem vitaminy aj pre chlapa aj pre zenu trebars z boots-Folic acid a aj lubr.gel je specialny pre zeny co sa snazia otehotniet.Tiez sa vyhybajte wifiako aj zena aj chlap aspon 4 hodiny pred(*) vypnut internet a nenechavat si lap top na nohach ani v blizkosti,mozno aj mobil!lebo znizuje pohyblivost spermii v tele na inimum takze sa nedostanu do ciela!My sme skusali od leta a sme skoro v 5tom mesiaci a verim ze kazda ma sancu,len sa treba uvolnit a nemysliet nato.A viem ze to je tazke!!! :whistle:
asi 12 roky tomu
·
#40880
TO SKARBIENEK Ahoooooj no aky bol porod?????? som tu preluskla diskusiu a nemozem nejak najst ci si pisala po porode ci nie :silly: ako to vsetko prebiehalo??????? a co malicky????? ako si uzivas maminkovske povinnosti? :)
asi 12 roky tomu
·
#40885
Janule, to vis, jsem ve skupine na Modrem Koniku, na FB, vsichni se vyptavali, emaily, zpravy... Sla mi z toho hlava kolem :) A at to teda nemusim rozepisovat vsechno znovu, hodin tady prekopirovanou zpravu, kterou jsem psala na Konika, ju? :) Tak holky, maly spinka na hrudi tatinka, jdu v rychlosti napsat jak bylo emoticon Jak uz jsem psala, mela jsem nepravidelne kontrakce cely den, a odchazela mi zatka. Malinko jsem citila, ze by to mohlo prijit. Tatka nam prisel domu, sedime na gauci, vykladame, a ja najednou citim, jakoby mi nekdo v brichu pichnul balonek s vodou, a tece a tece - a ja zacla plakat! emoticon Nevim jestli vic stestim, nebo nervozitou, ze UZ je to opravdu tady! Pritel byl uzasny, uklidnoval me, zavolali jsme jeste do Cr ze jedeme rodit, a hodku a pul po prasknuti jsme vyjeli. ALE-tady v UK je vsechno postavene na hlavu, ze jo emoticon Kontrakce neprvidelne, zkontrolovali me a ...poslali domu!! Takze jsem jeste v noci byla doma, podruhe jsme jeli do porodnice az kolem 2 rano!! A to uz jsem rvala jak tur, lezla po stenach a jak psala @kokorunecka - videla vsechny svate emoticon Zenske, a ted si predstavte - ja, co tvrdila, ze pokud nebudu mit epidural neporodim ....jsem ho nemela!! Nestihla jsem to, ..kdyz jsem uz hotova z bolesti sla na wc na velkou, DR rozrazila dvere a rve "co vy tu delate, vzdyt vy rodite" emoticon ja uz snad fakt tlacila, ani nevim, z toho konce si moc uz nepamatuju emoticon Tlacila jsem 50 minut, plakala, ze to nezvladam, mela jsem moc kratke kontrakce a stihala tlacit jen na dvakrat, coz nestacilo, aby Alicek vysel... Nastesti hlavne diky obrovske podpory pritele, jsem nakonec zatlacila jak KUN emoticon , vysla hlavicka, zatlacila jeste dvakrat ....a mela nas maly uzlicek na brisku emoticon Musim s cistym svedomim ovsem rict, ze i kdyz jsem byla absolutne MIMO, jak to mam zvladnout bez EPI....ten porod nakonec nebyl tak hrozny emoticon Dalo se to, cekala jsem fakt horsi veci emoticon Alexicek prvni den cely prospal, na krmeni jsme ho budili, tatinek byl s nami cely den, vecer odesel - a Alik celou noc proplakal a propil u prsu. Jsem hotova, ale krasne hotova, nejstastnejsi na svete, nemuzu tomu porad uverit, a jsem do nej tak zamilovana, ze takovou lasku, jsem fakt neverila ze muzu citit. S kojenim malilinko bojujem, chce jen jedno prso, k druhemu se prisal jen jednou. Takze jedno mam jak balon, a jedno male emoticon Jinak pije nekdy i kazdou hodinku, a pak treba vydrzi i 3 hodky bez... Pocitam se to musi nejak ustalit, ze? Jeste nemam bile mlicko, takze saje ale asi porad nema dost.. DOufam ze ale s kojenim neskoncime!!! Budu bojovnik emoticon Holky............jsem proste strasne stastna!!! emoticon ..i kdyz i strasne unavena, a vim, ze nebude jen ruzove, ten maly uzlicek za to vsechno proste MILIONKRAT stoji!!!
asi 12 roky tomu
·
#40886
A jinak ted v nedeli uz budou Alexovi 2 mesice, leti to proste STRASNE, nemuzu tomu uverit! Muzu se pochlubit, spime celou noc, od pul 8 - 8 vecerniho krmeni, do cca 5 rano. Sama cumim :-) kez by nam to vydrzelo, ...ale vim -zuby a tak..nejsem naivni :laugh: Maly je jinak zlaty, fakt hodne miminko, akorat pravidelne odpol. kolem 4 ma umrucenou hodinku :) Kojit uz davno nekojim :-( Tim ze maly takhle krasne spaval od cca 3 tydnu a ja v noci nekojila, jsem ztracela mlicko :-( byl hladovy, musela jsem dokrmovat, a jak uz to byva, skoncili jsme na Aptamilu uplne. Ale co - no stress, na umele mliko se neumira ;) Ted ve stredu jdeme na prvni ockovani, a na konci kvetna uz vyrazime do Cech, nemuzu se dockat!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: A co u vas, Janule???? ;)
asi 12 roky tomu
·
#40887
no teda...gratuluji moc k malickemu Skarbienek ;) :cheer:
asi 12 roky tomu
·
#40889
Ahojte baby.Mame 3 tyzdne a velky problem.babetko place kazdy den od 6tej vecera do 3tej rana.Vraj detska kolika.Stretli ste sa stym uz???no je to srdce vruce.Skusam uz cokolvek masaze, infacol ale darmo.Inaksie byvame na Hendone ak niektora ste poblizku a tiez s mimincom tak sa mozme stretavat a objavovat spolocne detce centra a zdielat babetkovske skusenosti.Za kazdu odpoved dakujem.Moje tel.cislo 07932850757 Andrea
asi 12 roky tomu
·
#40893
koliky jsou casty problem. zarucene pomuze az cas, az se bude miminko vic hybat, budou lepe pracovat streva. jestli kojis tak pozor na nadymave potraviny (hrach, zeli..), cerstve pecivo, zeleninu. cvic malemu s nozickama (pokrcit, natahnout). casto pokladej na brisko, zahreje si ho, namasiruje. pij feniklovy caj, muzes ho davat i mimcu.
asi 12 roky tomu
·
#40895
TO SKARBIENEK Jeeej no super tak to dodatocne GRATULUJEM :) Tak super si to zvladla, klobuk dolu. ;) Neboj s tym spinkanim to hadam este dlho vydrzi, lebo klop klop ale nas Tominko takto uz 2 mesiace spava :) vecer od 20.00-6.00. takze pekne tiez prespinkame celu noc, potom cez den samozrejme spinkame pomenej, ale to uz sa aj prebavi v kresielku takze stiham porobit cosi. my uz mame 3,5 mesiaca, usmievame sa krasne, uz si 'rozpravame' gr, br ,le....jooj no strasne zlatucky je :) Inak my sa tiez chystame dom pozriet, a tiez ideme koncom maja :) uz sa nevieme dockat :) Inak nic si z toho nerob my uz sme tiez na Aptamile, no co ked uz nie je mliecko tak musime sa priklonit aj ku formule..co uz..svet sa nezruti.. :P
asi 12 roky tomu
·
#40896
To Andrea Ahoj, my mame take tri tydny, od druheho tydne tady 'blaznime' a nechceme se utisit...myslela jsem, ze mame koliku a zkouseli jsme Infacol a Colief, ale ani jedno z toho nezabiralo. Vypozorovala jsem ale, ze mala je uplne v pohode a krasne usne kdyz je u me na kline nebo u me v nositku, jen proste nechce usnout v postylce jen tak sama...tak nevim, jestli vubec zazivaci problemy ma, a nechci ji zbytecne cpat chemii...
K tomuto dotazu nejsou zatím žádné odpovědi.

Inzerce - Nové inzeráty